PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Hangi oyun konsolunu tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    357

Bu konuyu okuyanlar

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonuçta aynı işlevleri gören aralarında pek farklı olmayan ancak piyasa bakımından ps3 yeri tartılışmaz... Ancak sıkılmam diye bir şey yok zaman geliyor bir köşeye atıp gidiyorsun hayat bunu gerektiriyor...

Sıkılmamak elde değil gerçekten,bundan 8 ay önce S3'ümü aldığımda bebek gibi bakardım,şimdi gerçekten sıkıldım oraya buraya atıyorum,bundan da sıkılıcam biliyorum,Multiplayer modu en azından daha fazla vakit geçirmemi sağlar,hatırladığım kadarıyla PS3'te orjinal oyunu alıyosun multiplayer'i ücretsiz,bu bence büyük bi avantaj

ciwoerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence xbox daha avantalı çünkü bilgisayarın sayasinde birçok özellik geliyor
tabi pc varsa :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Ne gibi avantajlar bunlar mesela? :)

ciwoerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne olabilir film izlenir
bilgisayar oyunların direk geçer hele bişrde windows 8 ise bir sürü özellik pc de oynanan bir çok oyun xboxa direk gecer yani yeiden almasın günümüzün oyunu ac3 gibi
veya beğenmessen pc de oynarsın

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Xbox'un spor oyunları güzel en azından hareket yapıyoruz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir konuda aydınlatayım , görüntü kalitesinde ps3 açık ara önde, oyuna nasıl yansır, hangi oyun daha iyi kullanır o yapımcı ile alakalı bir durum. Ayrıca tek başına gran turismo yeter de artarken ps3 te gow var üstüne üstlük.

bilmiyorsun konuşuyorsun ya ikisi de bende var ve karşılaştırmanda neredeyse hepsine ps3 demişsin. Eline hiç xbox kolu falan aldın mı bilmiyorum. Ayrıca paralı bir servisle kreş çocuklarının fink attığı ücretsiz bir servisi karşılaştırıp eşit demek hangi akla hizmet bilemiyorum.

ciwoerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fikrimi değiştirdim çünkü son e3(yani oyun fuarı) göre xbox 24 saate bir internete bağlanması gerekiyormuş,oyunlar tek kişi oynayabilyo fakat ps 4 de istedeğin kadar oflline olablirsin ve takas serbet xbox da sadece arkadaş listende ekli olan 1 kişi ye verebiliyorusn fakakat ps4 taksa sitemi var sen oyunu alıyon sonra değiştiriyorsun para vermiyon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yıl 2013 olmus hala mıcrosoft urunlerını utanmdan sıkılmadan japon teknolojısı ıle kıyaslayanlar var. Bi de lutfen diyor. Kopya oyun oynatmasaydi gorurdum ben x360 i. Biraz tecrube sozu dinleyin ya da cehaletin kollarinda mutluluga dalin. Hic ugrasmayin hangisi daha iyi diye. Kinect iyimis. Gorduk ne kadar iyi oldugunu. belki xbox two ciktiginda bir seye benzer

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bence ps3 al hem türkiyede ps3 daha cok biliniyo bi sorun oldugunda cabuk halledersin bide kırık ps3 aldıgın zaman tadından yenmez

bence ps3 al hem türkiyede ps3 daha cok biliniyo bi sorun oldugunda cabuk halledersin bide kırık ps3 aldıgın zaman tadından yenmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence playstation 3 çünkü playstation 3 de her oyun oynanabiliyor bence PLAYSTATİON

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Gençler şu aşamada x360 almak mantıklı mı ?

acunli_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
xbox 360 diyorum çünkü strateji oyunlarını oynayabiliyorsunuz ayrıca online oynamak daha avantajlı
ama yeni nesil konsollarda xbox one mi ps4 mü dersiniz tartışılmaz PS4 derim

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
X360 ps4 e göre bence tek iyi yanı var Live servisi. Mükemmel bir sistem tek başına 10 üzerinde 4 puan kazandırır. Aynı sistem X1'de de var ps4 istediği kadar donanım gücüne sahip olsun(ki neredeyse eşit) istediği kadar exclv. oyuna sahip olsun ama bi live servisine sahip değil

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
X360 ps4 e göre bence tek iyi yanı var Live servisi. Mükemmel bir sistem tek başına 10 üzerinde 4 puan kazandırır. Aynı sistem X1'de de var ps4 istediği kadar donanım gücüne sahip olsun(ki neredeyse eşit) istediği kadar exclv. oyuna sahip olsun ama bi live servisine sahip değil

tabi.Oyun oynamayı bırakıp Live de takılalım o zaman.

seyhanursel

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar sizce hangi cihaz daha cok satar ve tutulur?:thumbup:

Reaksiyon puanı
0
PS4 oyuncular için daha fazla özel içerik sözü verilmiş durumda. PS4 daha fazla satar gibime geliyor ama Xbox One'ı da göz ardı etmemek lazım.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anlatılan Ve Çıkan Haberlere Göre Şuan Ps4 Satılır Gibi Xbox Bu Sefer Olmadı Gibi Xbox 360'daki Kumandanın Rahatlığı Bunda Olmayacakmış Ps4'ün Grafiği İşlemcisi vs. Daha İyi Olacakmış Diyorlar Bakalım Eğer Xbox Son Anda Güzel Bir Şey Ekleyip İyi Bir Çıkış Yaparsa Her Şey Tersine Dönebilir Genede :)
Birde Xbox One'da Kinect İçinde Olacakmış ki Buda Cihazı 200-300Tl+ Daha Fazla Pahalı Yapar :) Daha Türkiyede 4/4'lük Bir Xbox 360 999Tl Bakalım Bu Ne Kadar Olcak :)

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xbox almaz kimse o ne biçim kasa öyle seksenlerden kalma radyo gibi teyip gibi cins bi görüntüsü var

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hangisi daha iyi anlamam. alirim ps4 u bakarim