Platinum Hide IP 3.2.0.2

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
smallscreenshot.jpg

smallscreenshot-2.jpg

smallscreenshot.jpg

smallscreenshot.jpg

Platinum Hide IP 3.2.0.2

Platinum Hide IP - Give You Platinum Online Privacy Protection

Hide IP Platinum ile kişisel gizliliğinizi saklamak kolay ve basit.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Bu IP gizleme programlari genelde internet sitelerinin yavas acilmasina neden oluyor. Neden boyle oluyor? Bunu onlemenin bi yolu var midir? Bir de parali yada parasiz yavaslamaya neden olmayan, onerebileceginiz bir IP gizleme programi var mi?

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Ben denedim yukaridaki programi. Sayfalar cok gec aciliyor. Tipki eski gunlerdeki gibi. Performansi etkilemeyen bir program olsa kullanmak istiyorum ama..

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bu IP gizleme programlari genelde internet sitelerinin yavas acilmasina neden oluyor. Neden boyle oluyor? Bunu onlemenin bi yolu var midir? Bir de parali yada parasiz yavaslamaya neden olmayan, onerebileceginiz bir IP gizleme programi var mi?
Proxyswitcher var paralı lancety miydi ms diye birşey var onu ne kadar küçük tutarsan o kadar hızlı çalışır alman ipleri ile kendi hızımdan daha hızlı çalıştırdığımı hatırlıyorum. :D

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Proxyswitcher var paralı lancety miydi ms diye birşey var onu ne kadar küçük tutarsan o kadar hızlı çalışır alman ipleri ile kendi hızımdan daha hızlı çalıştırdığımı hatırlıyorum. :D
Bir deneyelim bakalim.