Piyasa Değeri 4 000 TL Olan Web Tasarım&Grafik Tasarım Seti

TurX

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Herkese selam olsun. :)

Ya arkadaşlar vatn gazetesi piyasadaki değeri 4 000 TL olan web tasarım grafik tasarım eğitim seti veriyor.29 kupona birini 29 kupona diğeirini alabiliyorsunuz.49 kupuna her iki setide alabiliyorsunuz.Seti aldıktan sonra 2 ay bu kitaplara çalısıp internet üzerinden sınavamı ne gireckmişiz.MedyaSoft başarı sertifikası falan veriyorlarmış.İlk kuponu bu gün aldım ama kuponları ana bayiye onaylatcakmısız dalan filan dediler.Bunula ilgili bilgisi olan var mı???Onay monay pek anlamadım ben :))))

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yöneticilerden ricam Yeri burası değilse lütfen taşıma işlemi yapınız veya konuyu siliniz. Teşekkürler...

adobe-vatan.png

Son dönemlerde birçok firma setlerini daha uygun fiyatlardan sunarak veya bazı yayın organları ile dağıtarak reklam yapmayı amaçlıyorlar. Bu reklam serüvenine Adobe firmasının ülkemizdeki temsilcilerinden biri olan MedyaSoft da katıldı.

MedyaSoft firması Vatan Gazetesi ile bir işbirliği içerisine girerek kuponla eğitim seti dağıtmaya karar vermişler ve bu eğitim setlerinin daptılmasından sonra bir test yaparak seti alanlara Sertifika dağıtmayı amaçlıyorlar.
Buna göre 29 kupona bir set alabileceak olan okurlar isterlerse 49 kupon biriktirerek iki sete birden sahip olabilecekler.

Set 1: Grafik Tasarım Seti – 4 kitap ve İnteraktif Eğitim DVD’si. Adobe Photoshop CS4, Adobe Illustrator CS4, Adone InDesign CS4, Adobe Acrobat 9 eğitimlerini olacağı pakete sahip olmak için 29 kupon biriktirmeniz gerekecektir.

Set 2: Web Tasarım Seti - 3 Kitap ve İnteraktif Eğitim DVD’si. Adobe Flash CS4, Adobe Dreamweaver CS4, Adone Fireworks CS4 eğitimlerin olacağı pakete sahip olmak için 29 kupon biriktirmeniz yeterlidir.
Set 1 ve Set 2 yi aynı anda almak isterseniz biriktirmeniz gereken kupon sayısı 49 olarak belirlenmiş durumda.

Eğitim setiyle ilgili geniş haber 7 Mart 2010 Pazar günü Vatan Gazetesinden duyurulacak ve 6 Mart 2010 Cumartesi günü ilk kupon gazete ile dağıtıma çıkacaktır. Kuponları toplarken sizlere zaten gerekli bilgiler verilecektir. Daha sonra ise eğitim setlerini teslim alarak 2 ay bir süre ile çalışma zamanı tanınacaktır size.

Daha sonrasında Online bir teste tabi tutulan kullanıcılar alacakları notlara göre MedyaSoft Eğitim Sertifikasına sahip olacaklardır. Ancak bu sertifika bu programları Profesyonel olarak kullandığınız anlamına gelmemektedir.

Detaylar http://www.kazancrehberi.net/vatan-...be-sertifikali-meslek-egitim-programlari.html adresine eklenecektir düzenli olarak.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende bugün almayı düşünüyorum...:)

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Eğitim setiyle ilgili geniş haber 7 Mart 2010 Pazar günü Vatan Gazetesinden duyurulacak ve 8 Mart 2010 Pazartesi günü ilk kupon gazete ile dağıtıma çıkacaktır.

Kupon bugün verildi.

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
4000 :) yanında hocada veriyolarmı mmkünse bayan:)

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
5-10 gün bekleyin 10 kuponluk mega kupon verirler :D eskiden öyleydi : )

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ne kadar peki Vatan gazetesi arkadaşlar?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Set için alana bir şey demem sertifika beş para etmez...
Online test mi olur?

Zaten yazmışlar

Ancak bu sertifika bu programları Profesyonel olarak kullandığınız anlamına gelmemektedir.

ch3lisky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben aldım bile ilk kuponumu :)

---------- saat 22:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:58 eklenmişti ----------

Ne kadar peki Vatan gazetesi arkadaşlar?

Flood oldu ama neyse. Bugun 75krş'du. Belki hafta içi düşer

TurX

Asistan
Reaksiyon puanı
28
yaa harbiden bu kitapların toptan değieri 4000 TL mi????

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Eğitim Setinin adını bilen var mı arkadaşlar ?
Dünkü gazeteyi kaçırdım.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bende bugün başlasam mı almaya?Bir ara birşey için kupon biriktiriyordum bayağı biriktirmiştim bayisine mi ne gidip onaylatmayı mı ne unutunca gitti o kadar para ve emek.

hell_anngell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yha gazete bayılerıne o kadar bakıyorum tam da bnım aksılığım vatan gazetesı satmıyolrla :S

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ne zamandır gazete almıyordum.

En ucuz gazete 50 kuruş olmuş.

Hafta sonları 75 kuruş.

Değmez , verilmez.

Eğitim seti yakında internete düşer.

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben katılıp kuponları toplayacağım profesyonellik artık bize kalmış eğitim setini hatim edersek belki profesyonel olmasa da ileri kullanıcı olabiliriz belki...
Daha önce de Milliyet Office 2007 için eğitim programı vermişti...

MASSECRA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 2 gündür gazeteyi alıyorum ya :D Baktım baktım kesilecek bi kupon bulamadım,ya da Kupon numarası gibi bişeyde yok...Kısacası kupon yok, sadece reklam var sayfada...Nedir bu bi açıklayabilirseniz sevinirim...

---------- saat 15:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:42 eklenmişti ----------

tık tık tık eyi günler...Kimse yok mu?

Arkadaşlar ben 2 gündür gazeteyi alıyorum ya :D Baktım baktım kesilecek bi kupon bulamadım,ya da Kupon numarası gibi bişeyde yok...Kısacası kupon yok, sadece reklam var sayfada...Nedir bu bi açıklayabilirseniz sevinirim...

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4

---------- saat 15:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:42 eklenmişti ----------

tık tık tık eyi günler...Kimse yok mu?

07.03.2010 tarihli VATAN gazetesi Sayfa 22'deki çarşaf gibi olan kupon:) tek bir kampanya için :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
evet arkadaşlar bilgisi olan yok mu ?

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
CS5 çıkıyor yakında, eldeki CS4'leri bitirmeye çalışıyorlar.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Kampanya ortalarında sunarlar kayıtları hemen çıkmaz :)

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Milliyet'i yeni bitirdim. Şimdi bir de buna başlamaya gözün kesmiyor. Öncelikle yarın bir bayileri gezeyim, nerelerde satılıyor diye. Milliyet'ten çok çektim.