PINGIM 4 GÜNDÜR SÜREKLI 70-120 ARASINDA

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egechtheit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Downloadım ve uploadım her zamanki gibi aynı fakat pingim 4 gündür 70'in altına 1 kere düşmedi.Turknet'e arıza kaydı açtırdım ama sorun bizden kaynaklı değil dediler.Bir şey indirdiğim yok evdeki kişi sayısı her zamanki gibi aynı modeme ekstradan bağlı birisi yok arayüzden kontrol ettim. Kablosuz kullanıyorum ve pingim 32 38 27 gibi seviyelerdeydi.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Neredeki pingin? Kablosuzdan da kaynaklı olabilir. 70ms de oynanabilir bir ping değeri bence. Eğer kabloyla bağlandığında pingin düşüyorsa sorun kablosuz bağlantındadır. Eğer düşmüyorsa ve türknet inatla sorun bizde değil diyorsa neredeki pingin yüksekse orada sorun olabilir biraz beklemek gerekebilir. Benim de ilginç bir şekilde LOL'de 10ms pingim varken 50 civarında dolaşıyordu birkaç gündür. Kabloyla bağlanmama rağmen bir de. Yani karşı tarafta bağlandığınız sunucuda da bir problem olmuş olabilir. Tracert testi yapabilirsin eğer bağlandığın sunucunun ip adresini bulabilirsen.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
8) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...