Ping sorunu

oustrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle iyi akşamlar benm şu geçtigmz 3 4 günden beri fps oyunlarda pingim çok kötüleşti sabitte degil bi inip çıkıyo ama 100 ün altına nadir iniyo ttneti 10 kere falan aradım arıza kaydı oluşturdular ama yine elde gözle görülür bi sonuç yok bide buraya yazmayı deniym dedim şimdiden teşekkürler....

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ttnet :D her şey olabilir sonuçta ttnet ama sen ayın 1 ini bekle belki akk yi aşmışsındır

oustrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bunun kotayla alakası yok ben yıllardır kullanıyorum bu interneti şimdi oldu ilk defa ve çıldırmak üzereyim hani ttneti arıyorum bana bilgisayarcnzla görşn dyo başkası diyo ttneti ara bnde napıcagmı şaşırdm haliyle :D

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ttnet i aramanın sana yararı değil zararı olur fatura çok gelir :D ttnet i aramanın faydası olmaz modemi 1 saat kapat ardından açıp reset at sonrada cd sinde kurulumunu yap

oustrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denemkte fayda var ama olucagnı sanmıyorum çnki modemi 4 günde 50 kere resetledm 4 kere modemi sıfırladım baştan kurdum ama tık yok bi dün bi kaç saat düzeldi ama bu akşam yine aynı bakalm bide yarn öyle dedgn gibi denerm ama dedgm gibi umut yok çıldırcam ben