Pilavcıda Yaşanan Tatsız Olay

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
geçenlerde arkadaşımla gezerken karnımız acıktı ben bak şurda pilavcı var diyerek gel pilav yiyelim dedim (yemez olaydık) neyse pilavcıya girdik ufak bi dükkandı 2 pilav alabilirmiyiz dedik neyse pilavlar geldi ayranda istedik yanında oda geldi arkadaşım pilavın yanına biraz ekmek istedi pilavcı alaycı bir gülümsemeyle ekmeğim yok dedi ve ekledi pilavın yanına ekmek yenmezki bunun üzerine arkadaşımda öyle bi kanunmu var dedi öyle bi olaymı var dedi pilavın yanında neden ekmek yenmesinki diyerek bu balıkmıda yanına ayran istedik pilavcının yüzü asıldı ve gereksiz bir tartışmaya girdiler pilav hakikaten iyi değildi dişe dokunuyordu ve nohutlar sertti bunun üzerine arkadaşım sen ekmek olayını geç pilavın hiç güzel değil dedi yedinmi sen bu pilavdan adam pilavını övmeye başladı yok benim pilavım 10 numaradır yok otelden bile müşterilerim gelir pilav yemeye ve kıyametin koptuğu nokta pilavcı arkadşıma sen pilavdan ne anlarsın (lan) dedi ve arkadaşım lan kelimesine hiç tahammülü yoktur ben kavga çıkacağını artık anladım arkadaşım 1.90 100 kilo pilavcıda vursan yarısı boşa gider öyle bir tip arkadaşım sen nededin az önce bilader diyerek kalktı ve yanına gitti adam pilavı anlatmaya devam etti arkadaşım lan kelimesini soruyodu yok yok demin az önce ne dedin sen ısrarla söyletmeye çalıştı arkadaşım lan senin sülalen diyerek kafayı gömdü pilavcıya tezgahada bi tekme attıktan sonra çıktık dükkandan tam çıkarken pilavcı ayran dolabının yanında bulunan tahtayı bi hamleyle arkadaşımın sırtına vurdu ve küfür ederek arkadaşım ise küfürü duyduktan sonra tekmeyle adamın cinsel organına sağlam bi tane geçirdi seslere yan esnaf geldi bu arada arkadaşım senin pilavını s... diyerek pilavın olduğu tezgaha tükürdü cama birleşik olan tezgaha ise yine bir tekme sallayarak dış cam olduğu gibi aşağıya indi diğer esnaf arkadaşımı dükkandan çkarmaya çalışıma çabaları sonuçsuz adam dev gibi 10 kişi tutamıyor ve böylece ordan bi şekilde uzaklaştık polis gelmeden

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
herşey tamamda pilavın içine tükürmek ne? arkadaşın hem nimete tükürmüş hem adamın ekmeğiyle oynamış..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
herşey tamamda pilavın içine tükürmek ne? arkadaşın hem nimete tükürmüş hem adamın ekmeğiyle oynamış..

işte bi anlık sinir sonra bende çok kızdım nimete tükürülürmü diye haklısın öfkemin kurbanı oldum diye kendini savundu oysaki bende çok kızdım orda adam ekmeğim yok diyip sussa aslında hiç bi şey olmayacak pis pis sırıtıp ekmekle pilavmı yenir diye dalga geçmekde ne demek pilavcıdada suç var ekmeğim yok de sus demi arkadaş

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Burdan çıkaracağımız sonuç ne arkadaşlar her kuşun eti yenmezz :))

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Burdan çıkaracağımız sonuç ne arkadaşlar her kuşun eti yenmezz :))

haklısın bilader ben asla kafa tutamam öyle dev gibi adamlara arkadaşımın arkasına geçtiğim zaman gözükmüyorum yok oluyorum kayboluyorum sen dev gibi adamla ne diye dalga geçersin

mutimuti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen bu arkadaşla çok dolaşma bigün sağlam bi pilavcı çıkabilir :) senin arkadaşsın geri vitesi nasıldır bari :)

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
haklısın bilader ben asla kafa tutamam öyle dev gibi adamlara arkadaşımın arkasına geçtiğim zaman gözükmüyorum yok oluyorum kayboluyorum sen dev gibi adamla ne diye dalga geçersin

Arkadaşın iyi yapmışta adam şikayet ederse al başına belayı.Ondan kimse böle davarlarla uğraşmıyor bide vurduğuna değmiyor felan amann arkadaşını şikayet ederse sende pilavcı tahrik etti diyip arkadaşını kurtarabilirsin sonuçta tek görgü tanığısın yanlış okumadıysam.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sen bu arkadaşla çok dolaşma bigün sağlam bi pilavcı çıkabilir :) senin arkadaşsın geri vitesi nasıldır bari :)
hocam geri vitesi iyidir 8 yıllık boksördü çünkü gerçi bırakalı 2 sene oldu ama mecbur bıraktı

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
:D 10 pilavcıyı yere serermiş
pilavcıya acımadım beyler ben.çok var böyle tiplerden..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Esnaf öyle davrandıysa çıkacaktınız. Bu onun kaybı. Magandalığa ne gerek var ?

Ayrıca koskoca yazı da 2 tane noktalama işareti var. Orda da küfrü kesmek için. Okurken gözlerim yoruldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sizin alaycı tavır dediğiniz bir çok esnafın müşterisine samimi olma çabasıdır. İnsanlarımız o kadar yabanileşmiş ki yabancı birinden gelen her tavrı negatif algılıyor. Adam pilavın yanında ekmek olmaz ki diye güldüyse sende gül geç, illa ekmek istiyorsan rica et imkan varsa adam temin eder ekmeği. Tartışmak nedir?
Adam sen pilavdan ne anlarsın lan dediyse bir esnaf bunu öyle kolay kolay demez, belli ki arkadaşın adamı tahrik etmiş.
pilav kötü olmuş olabilir bundan şikayetde edebilirsin, ama üslup çok önemli. Pilav güzel olmamış usta taneler sert sert desen adam kızmaz hatta özür diler gönlünüzü almak ister ama adamın ustalığına laf edersen oda sen ne anlarsın pilavdan der işte.
Ben sana söyleyeyim o arkadaşından arkadaş olmaz. Bülbülü arkadaş edinirsen seni güle götürür, kargayı arkadaş edinirsen seni çöplüğe götürür bu arkadaşının seni bir gün b*k yoluna götüreceğinin alametidir bu, yerinde olsam o seni b*k yoluna götürmeden sen onu doğru yola götür, götüremeyeceksen onun seni çöplüğe götürmesine izin verme.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
:D 10 pilavcıyı yere serermiş
pilavcıya acımadım beyler ben.çok var böyle tiplerden..

hocam biz en başta gerildik aslında selamün aleyküm dedik cevap yok hoşgeldiniz bi gülümseme yok dükkanına müşteri gelmiş insan bi hoşgeldiniz der bi gülümser buyrun der ne arzu edersiniz der adamda bi tuhaflık vardı zaten dolapta kapalı ayran varmış bize sormadan 2 bardağa ayran doldurup getirdi ne bilim ben belki kapalı ayran iççem onu sormakta yok kapalımı isterseniz açık ayranmı keşke hiç girmeseydik pilav zaten kötüydü ne bilim anlamadık nasıl bir pilavcıydı ama burnunun kırıldığına eminim beyaz önlüğü kan iyice kan oldu arkadaşımda bana biz ordan kaçtıktan sonra alnıma baksana bi şey olmuşmu diyor adamın burnu kırıldı arkadaşımda alnını düşünüyor

Arkadaşın iyi yapmışta adam şikayet ederse al başına belayı.Ondan kimse böle davarlarla uğraşmıyor bide vurduğuna değmiyor felan amann arkadaşını şikayet ederse sende pilavcı tahrik etti diyip arkadaşını kurtarabilirsin sonuçta tek görgü tanığısın yanlış okumadıysam.

suç kesinlikle pilavcıda sen arkadaşımla asker arkadaşımısınki lanlı lunlu konuşursun yok de sus bu kadar basit

aslında benim bu arkadaşla yaşadığım çok anım var o baklava hikayesini anlatim ayrı bi başlıkta oda süper onda kavga yok ama olay komik

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
1. si pilavcılarda ekmek olmaz. Pilavla ekmek yenir ama pilavcılarda ekmek olmaz. 2. si lan diyen adama sülaleni denilmez. 3. sü cinsel organa tekme atılmaz. 4. sü pilava, nimete küfür edilmez. 5. si hay senin o arkadaşının!

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1. si pilavcılarda ekmek olmaz. Pilavla ekmek yenir ama pilavcılarda ekmek olmaz. 2. si lan diyen adama sülaleni denilmez. 3. sü cinsel organa tekme atılmaz. 4. sü pilava, nimete küfür edilmez. 5. si hay senin o arkadaşının!

haklısın hocam adamın yapısı bu napalım allah ıslah etsin çoğu lafı bende söyledim ama değişen bi şey yok sinirlendimi gözü görmüyor gözüne perde iniyormuş öyle diyor aşırı sinir

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Çok büyük ayıp etmiş arkadaşın. Kusura bakma ama arkadaşın delikanlı değilmiş anlattığına göre.

Elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış. Akıllanır bir gün.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Çok büyük ayıp etmiş arkadaşın. Kusura bakma ama arkadaşın delikanlı değilmiş anlattığına göre.

adam değilki bildiğin öküz peki pilavcıda hiçmi suç yok hocam şimdi tanımadığın bir insan lan diyor herkes mutlaka bi tepki verir işte kimisi böyle kavgayla kimisi tepkisini ne bilim işte arkadaşımda suç yok demiyorumki ben ama pilavcıdada var suç o ekmek olayı bi kere daha gitmiştik orda masaya ekmekte gelmişti

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Pilavcıda suç yok. Arkadaşın adamı tahrik etmiş. Lan da hakaret değildir. Oğlandan gelir. Erkek çocuğu anlamına gelir. Hadi hakaret diyelim. Lan diyen adama sülaleni denir mi? Pilavcının dükkanını tahmin edebiliyorum. Öyle yerlerde ekmek olmaz.

Lahmacunda çatalla yenmez mesela. Şimdi ben tatlıses lahmacuna gidip kafa göz dalayım mı yani? Çiğ köfte de öyle. Elle yenir. Neyse. İyi geceler.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
baklava konunada baktım iki durumu okuyunca kesin karar verdim yüzde 99.9 problemli tiplersiniz her gittiğiniz yerde enteresan hareketler yapıp insanların tahammül sınırlarını zorluyorsunuz ama unutma çekirge bir zıplar iki zıplar fazla zıplamayın üzülürsünüz demedi demeyin sonra :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Pilavcıda suç yok. Arkadaşın adamı tahrik etmiş. Lan da hakaret değildir. Oğlandan gelir. Erkek çocuğu anlamına gelir. Hadi hakaret diyelim. Lan diyen adama sülaleni denir mi? Pilavcının dükkanını tahmin edebiliyorum. Öyle yerlerde ekmek olmaz.

şimdi biz bi kere daha bi yerde pilav yemiştik ama orda dönerde vardı ekmek isteyince ne ekmeği pilavcıda ekmek ne gezer dedim geçen pilav yediğimiz yerde vardı ama dedi orda olur dedim orası aynı zamanda dönerciydi vardır belki dur bi sorim diyerekten istedi kafa dönercide kalmış lanın hakaret olmadığını oğlandan geldiğini sabaha kadar anlat gene anlamaz yorulan sen olursun lan diyen adama sülalnide denmez ordada haklısın aslında iyi çoçukta onu mahveden aşırı siniri pilavcının dükkanı harap sende kızdın farkındayım

baklava konunada baktım iki durumu okuyunca kesin karar verdim yüzde 99.9 problemli tiplersiniz her gittiğiniz yerde enteresan hareketler yapıp insanların tahammül sınırlarını zorluyorsunuz ama unutma çekirge bir zıplar iki zıplar fazla zıplamayın üzülürsünüz demedi demeyin sonra :)
hocam arada ben kaynıyorum problemli ben değilim problemli arkadaşım esprili komik birisi diye takılıyorum bende yanında bazen oda

Lahmacunda çatalla yenmez mesela. Şimdi ben tatlıses lahmacuna gidip kafa göz dalayım mı yani? Çiğ köfte de öyle. Elle yenir. Neyse. İyi geceler.
efendi kaliteli bir insan olduğun yazılarından belli keşke arkadaşımda senin gibi olsaydı iyi geceler hocam

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
5-6 ay önce büfenin birinden meyva suyu aldım 2 lira. 50 lira verdim paranın üstünü beklerken para vermedin dedi. Verdim vermedin verdim vermedim bağrışmaya başladık o arada güven timleri geldi. Bu arada ben güven timlerine güvenmiyorum artık! Güven timlerinin gözü önünde adam büfeden çıktı suratıma yumruğu indirdi. İnsanların gözü önünde hırsız muamelesi yapıldı bana. Paradan vazgeçtim gurur meselesi yaptım. O gün o adamı karakola aldırttım. İki tane çocuğunu öne attı iki kere özür diledi benden. Affettim iki bebeğini ortaya atınca. Bunu neden anlattım. Öyle cinsel organa falan tekme atılmaz. Hukuk devleti burası. Libya, Irak değil burası. Türkiye burası.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bence arkadaş çevreni değiştir yazmışsın adam arkadaşının sırtına sopayla girmiş ya pilavcı rahatsız psikopat biri olsa yediremese kendine bıçağı illaki vardır alsa geçirse arkadaşına yada sana ne olacaktı ondan sonra iki tabak pilav uğruna b.k yoluna gitti niyazi böyle saçma sapan şeyler için tatsızlık çıkarmayın yine olan size olur her türlü

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hic kusura bakma arkadasin art niyetli ve sen de acayip kotu anlatiyorsun
ne nokta var ne virgul
cok SIKICI bir sekilde okudum inan

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
5-6 ay önce büfenin birinden meyva suyu aldım 2 lira. 50 lira verdim paranın üstünü beklerken para vermedin dedi. Verdim vermedin verdim vermedim bağrışmaya başladık o arada güven timleri geldi. Bu arada ben güven timlerine güvenmiyorum artık! Güven timlerinin gözü önünde adam büfeden çıktı suratıma yumruğu indirdi. İnsanların gözü önünde hırsız muamelesi yapıldı bana. Paradan vazgeçtim gurur meselesi yaptım. O gün o adamı karakola aldırttım. İki tane çocuğunu öne attı iki kere özür diledi benden. Affettim iki bebeğini ortaya atınca. Bunu neden anlattım. Öyle cinsel organa falan tekme atılmaz. Hukuk devleti burası. Libya, Irak değil burası. Türkiye burası.

geçmiş olsun hocam ülkede adalet diye bi şey var bende tek başıma yaşadığım olayı kısaca anlatim marketten sigara aldım kasalar çok yoğun işimde var hemen gitmem lazım ben bi geçebilirmiyim müsade ederseniz önümdeki kadın hiç oralı olmadı sigarayı aldım paramda tam kasiyer kadının aldığı ürünleri geçiyor ben sigarayı şunuda geçermisiniz dedim kasiyer hesaptayım dedi ve ben parayı kadına verdim şimdi geçermisiniz dedim okuttu ve geçti elimdeki para yerine kadına cebimden 50 tl vermişim işim aceleydi o an marketten çıktım arabama bindim elimde para olduğunu yeni anladım ve parayı yan koltuğa koydum bayağı gittim bi süre sonra gözüm yan koltuğa ilişti 5 tl duruyodu orda durdum geri döndüm anladım ben kadına cebimden 50 tl verdiğimi markete geri geldim kadın yok kasiyer kıza az önce sigara almıştım olayı anlatıcakken beyfendi evet hatırladım sizi dedi siz parayı bayana vermiştiniz bayan ise üstünü almadı gelirse verirsiniz diye kasaya bırakmış 45 tlyi kadın almamış paramı helal olsun hala dünyada böyle insanların kaldığını düşününce gözlerim yaşarıyor

rimzone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ekmekle pilav yenir mi be. pilavcı haklı tabi. arkadaşının öyle bi huyu varsa cüssesinden de anlaşılabilir demek ki

tyrael533

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi veya kötü olaylar yaşanıyor olsada her zaman ılımlı olmak lazım bence.İnanın empati kuran insan bunu zararını görecek olsada bırakın siz kendinizden birşeyleri ödün verin, siz beklemeseniz de yaptığınız her olumlu davranış yada iyilik size dönecektir.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bizde geçen bi pilavcıya gittik 6 kişi az daha pilavcıya grup çekiyodk bu pilavcılar tehlikeli adamlar ya

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
[video=youtube;Md9D26E0dBk]http://www.youtube.com/watch?v=Md9D26E0dBk[/video]
Lan deyince aklıma bu film geldi..

Aynı olay senin arkadaşta da mevcut desene..

Ama keşke nimete küfür etmeseydi.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bırakın ayıp mayıp etmişi. En iyisini yapmış, bende o cüsse olsa dahasını bile yapardım. :)
Esnafsa esnaflığını bilecek. "Ekmek talep eden olmadıgından bulundurmuyorum" demek bu kadar zor olmasa gerek. bunu söylese hiçbir şey yaşanmayacak. O da kendine olay aramış belli.

s7v7n

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bunun gibi incir çekirdeğini doldurmayacak meselelerden birbirinizi yemeye, öldürmeye devam edin.