Picasa 3'ü Yüklediniz mi?

PICASA YI NASIL BULUYORSUNUZ

• Kullanılan toplam oy
    30

alacam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Picasa 3'ü Yüklediniz mi?

Yazılım devi Google'ın basit resim düzenleme programı Picasa'nın son sürümünü denediniz mi? Denemediyseniz mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Google'ın 10 parmağında 10 marifetli resim işleme yazılımı Picasa'nın 3. sürümü çıktı. Kurcaladıkça sürekli yeni bir şeyler keşfedeceğiniz yazılım ile resimlerinizin renk ayarlarında oynamalar yapabilir, boyutlarını değiştirebilir, değişik efektler ekleyebilir, resim üzerine metin ekleyebilir ve bütün bunları görüntüleyebilirsiniz. Her yerinden ince detay fışkıran yazılım açıkken, ekran görüntüsü almak için kullanılan Print Screen tuşuna bastığınız anda, çekilen görüntü kayıt altına alınıyor.

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Picasa belirttiğin gibi kullanışlı bir yazılım fakat Wİndows faks ve resim görüntüleyicisi işimi görüyor.

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yükledim tabiki , bi önceki versiyonuna göre güzel , oyum iyi ;)

ivanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldukça hızlı açılan, eğlenceli bir program. Fotoğraf makinesi olanlar için kesinlikle şart, arşivinizi rahatça tarayabiliyor, webcam den hızlıca fotoğraf ve video alabiliyor, sadece yüz olan fotoğrafları seçebiliyorsunuz. Kızrmızı göz, renk dengesi onarımları ise çok başarılı ve basit. Ben tavsiye ederim...

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
acdsee ço hoşuma gidiyor onu kullanıyorum :)

Musty

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cok güzel program bence, resim görüntüleyici olarak ve resim koleksiyonum ile ilgili tüm ihtiyacımı 4 4lük görüyor

ziftlikli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süper bir program kullanmayanlara tavsiye ederim.