PhpKF Kolay Forum Çok güzel forum yazılımı.

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
PhpKF adında, Adem Yılmaz tarafından geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden, çok güzel açık kaynak kodlu bir forum ve portal sistemi.

www.phpkf.com adresinden forum ve portalla ilgili temalara, eklentilere ve modlara bakabilirsiniz.

Baradun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende destek olmak amacıyla tema yapmak istedim ama olmadı =) o konuda birazcık kolaylık sağlasalar iyi olurdu ^^

bortu2

Asistan
Reaksiyon puanı
7
su anda beleş bi hosta kuruyorum bakalım guzelse alacagım hostuma bunu kurarım php bilseydim her turlu yardımda ederdim ama ogrenicez bakalım türklerden böyle şeyler bekliyoruz işte haydi bakalım...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Ïğîçâèùå äüÿêèíÏğîçâèùå çàéêèíÇíà÷åíèå ôàìèëèè ãğîìàíÇíà÷åíèå ôàìèëèè çîëèíóçíàòü ğîäîñëîâíóş Õàáàëîâ Ïğîçâèùå ìèşñ Çíà÷åíèå ôàìèëèè êèåíÿÏğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé ğåíæèíÔàìèëèÿ êîëüáåÏğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé ãîëîòîâÎòêóäà ïîÿâèëàñü ôàìèëèÿ ñàéäåëü â ğîññèè Ïğîçâèùå ÿêèì Ïğîçâèùå ëşöÒàéíà ğîäà ãğàéôåğÏğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé ğàòüåâÈñòîğèÿ ôàìèëèè êàëàøíèêîâûÈñòîğèÿ ôàìèëèé íàéòè áåñïëàòíî ğîäîñëîâíàÿ âèõòèíñê Çíà÷åíèå ôàìèëèè ãîëèóñ Ïğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé çáàíöÏğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé ñåíèíÇíà÷åíèå ôàìèëèè ñèãóòàÏğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé ÷àìîÏğîèñõîæäåíèå ğîäîñëîâíîé äğàé

Ne kadar güzel yazmışsın hayran kaldım, baştan sona kadar bir solukta okudum. :p :lol:

markette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başarılar dilerim... en kısa zamanda deneyeceğim...