Photoshop CS 3 BETA

Bu konuyu okuyanlar

Photoshopun beklenen sürümü CS3 15 Aralık itibari ile indirime açıldı.Photoshopun beklenen sürümü CS3 15 Aralık itibari ile indirime açıldı.

Yeni sürümde Photoshop arayüzünde ve toolboxlarda ciddi yenilikler yapılmış.

Photoshop CS3 BETA sürümünü indirmek için CS2 lisans koduna(serial) ve bu kodu etkinleştirdiğiniz Adobe ID ye sahip olmanız gerekmektedir.

Trial sürümü indirmek için tıklayınız.https://www.adobe.com/cfusion/entitlement/index.cfm?e=labs_photoshop_sn

chimera

Dekan
Emektar
geçici bir çözüm sunulmuştu ama daha esas kaynaktan bir çözüm çıkmadı ;) bildiğim kadarıyla

iol99

Profesör
Movy dedi ki:
chimera dedi ki:
geçici bir çözüm sunulmuştu ama daha esas kaynaktan bir çözüm çıkmadı ;) bildiğim kadarıyla

SDN ana sayfasında yayınlandı onun yerine hocam GIMP ı kullanın açık kaynak kodlu hem de daha az yer kaplıyor ;)

Pardus yükleyip gimp'i kullanmak istiyorum ama phoshopla çok fazla işim oluyor. hem windows hem pardus yüklü kalsa bilgisayar kaldıracak gibi değil :) bu gimp photoshop'a ne kadar benzer? kullanan varsa gimpi, kısaca şunları şunları yapamazsın gimp de diyebilir mi? liste kabarık olmaz umarım ???

iol dedi ki:
Movy dedi ki:
chimera dedi ki:

SDN ana sayfasında yayınlandı onun yerine hocam GIMP ı kullanın açık kaynak kodlu hem de daha az yer kaplıyor ;)

Pardus yükleyip gimp'i kullanmak istiyorum ama phoshopla çok fazla işim oluyor. hem windows hem pardus yüklü kalsa bilgisayar kaldıracak gibi değil :) bu gimp photoshop'a ne kadar benzer? kullanan varsa gimpi, kısaca şunları şunları yapamazsın gimp de diyebilir mi? liste kabarık olmaz umarım ???

been gımpı kullandım gımp zor yaw PS daha kolay ;)

iol99

Profesör
Movy dedi ki:
iol dedi ki:
Movy dedi ki:
chimera dedi ki:

zorluktan ziyade maksat pardusa geçebilmek.. ama phoshopun benzeri bir program bulamayınca elim kolum bağlanıyor :(

iol dedi ki:
Movy dedi ki:
iol dedi ki:
Movy dedi ki:
chimera dedi ki:

zorluktan ziyade maksat pardusa geçebilmek.. ama phoshopun benzeri bir program bulamayınca elim kolum bağlanıyor :(

işte PS nin faydaları :)

Furci

Asistan
alper985 dedi ki:
[glow=red,2,300]Arkadaşlar seri numarası ne bunun yardımcı olursanız beni sevindirirsiniz.[/glow]

Öncelikle yazını normal bi şekilde yazarsan seviniriz.Ve şunuda artık bilinki :
burda serial,crack paylaşılmaz!

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye

iHSaN-1

Asistan
windows_vista_07 dedi ki:
windows_vista_07 dedi ki:
hehe herkese lisans sifresini vereyomm
serial: **********

Mod. Not : Çok ayıp
neden ayıp yardım ediyoz adamlara

Seni anlıyoruz yardım etmeye çalışıyorsun. Ama hani bir söz var, Sağ elin verdiğini sol el görmesin diye. Sende bu işleri Ö.M 'den hallet. Sana ihtiyacı olan Ö.M'den ulaşsın. ;)

elektr10

Profesör
Hemen bir örnek vereyim.Çok komik gelmişti bana bu ima, o yüzden unutmadım
İyi yakalamışım değil mi ;D

iHSaN dedi ki:
*Programın tek kötü yanı 30 gün deneme süreli olması.

*Bu programın süresi bana kısa geldi diyen arkadaşlar Ö.M'den bana ulaşabilirler. ;D

SDN Son Haberler

Son mesajlar