Peugeot partner ne kadar yakıt yakar ?

Bu konuyu okuyanlar

Submarine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb.Sdn Sakinleri..

Babam partner gönderecek bana fakat özelliklerini bilmiyorum arabının sadece dizel olduğunu biliyorum.Ticari ve geniş araç olduğu için fazla yakacağını söylüyorlar sizlerinde görüşlerini almak istiyorum.

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Mrb.Sdn Sakinleri..

Babam partner gönderecek bana fakat özelliklerini bilmiyorum arabının sadece dizel olduğunu biliyorum.Ticari ve geniş araç olduğu için fazla yakacağını söylüyorlar sizlerinde görüşlerini almak istiyorum.

yaklaşık 11 yıldır partner'in 3 versiyonunuda kullandım, şuan 1.5 yıldır partner tepe premium pack safety modelini kullanıyorum 1.6 tdi 110 hp bir araç ve emsallerinden kesinlikle farklı ancak şu var eğer otomatik vites düşünüyorsanız vw caddy doğru tercih olacaktır. Şayet manual vitesden yana ise tercihiniz partnerden daha iyisini bulamazmısınız. mazot 3,89 tl iken full ledim 210 tl aldı, bunun 220 km ş.dışında ortalama 170 km ile yapıldı acelden dolayı 500 km yine ş.dışı sabit 95 km hızla ve 200 km ş.içinde olmak üzere ortalama 920 km yaptı ki bence yakıtı çok iyi ve çok seri asla yarı yolda bırakmaz ama burası çok önemli üzerinde yaz lastiği ile geliyor asla onlarla kışa çıkma yolda kalırsın. ben kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

Submarine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 11 yıldır partner'in 3 versiyonunuda kullandım, şuan 1.5 yıldır partner tepe premium pack safety modelini kullanıyorum 1.6 tdi 110 hp bir araç ve emsallerinden kesinlikle farklı ancak şu var eğer otomatik vites düşünüyorsanız vw caddy doğru tercih olacaktır. Şayet manual vitesden yana ise tercihiniz partnerden daha iyisini bulamazmısınız. mazot 3,89 tl iken full ledim 210 tl aldı, bunun 220 km ş.dışında ortalama 170 km ile yapıldı acelden dolayı 500 km yine ş.dışı sabit 95 km hızla ve 200 km ş.içinde olmak üzere ortalama 920 km yaptı ki bence yakıtı çok iyi ve çok seri asla yarı yolda bırakmaz ama burası çok önemli üzerinde yaz lastiği ile geliyor asla onlarla kışa çıkma yolda kalırsın. ben kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

Hocam teşekkür ediyorum bu ayrıntılı açıklamanız için.Bende öyle düşünmüştüm manuellerde serisinin en iyisi.Aracın geniş olmasından dolayı fazla yakıt olacağı söylenmişti fakat hiç öyle söylendiği gibide olmadığını güzelce açıklamışsınız.Tüp taktırayım mı diye düşünüyordum ama yakıtın iyi olacağını biliyordum , Yaz lastiklerini mutlaka değiştiririm zaten araba 2007 model ve 2.el olacak sadece babam 1 kaç yıl kullandı ama araba çok temiz.Tekrardan teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 2 yıldır kullanıyorum devamlı ölçüyorum 50 tl 190 veya 200 km yapıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok güzel söylemişsiniz kardeşim ancak araç dizel olduğu için tüplü olması mümkün değildir yanlızca benzinli araçlara tüp takılabiliyor....

Son mesajlar