Yardım Pes 2018 Grafik ayarları yükseltince oyun çöküyor Wattman Hatası Alıyorum!!

Caqrikara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pes 2018 Grafik ayarları yükseltince oyun çöküyor Wattman Hatası Alıyorum!!

grafik ayarları düşükte bu hata olmuyor,ayarları oyun içindeki İŞEYİCİ kısmından yükseltiyorum ve oyuna girdiğimde ekran kararıyor her şey çalışıyor bütün ışıklar açık ama restart yapmadan bilgisayar kendine gelmiyor... tekrar başladığında ekran kartımın yazılımını tekrar kurmak zorunda kalıyorum kısaca bir WATTMAN hatası gibi ama nedenini anlamış değilim.. DAHA ÖNCE BÖYLE BİR SORUN YOKTU

SİSTEM ÖZELLİKLERİM;

işlemci; intel i7-3770 3.4ghz

ekran kartı; Asus Rog Strix RX570 Oc 4GB 256bit ekran kartı

anakart: TURBOX H61 DDR3

ram; 16gb Kingston

power; 500watt x marka

ek olarak diğer oyunlarda sıfır kasma ile oyunlar oynayabiliyorum grafik isteyen oyunlar dahil aşağıda bulunan tüm oyunları en az 75 fps max 110-120 fps arası rahat bir şekilde oynayabiliyorum ama arkadaşım geldiğinde pes atalım diyoruz ama bu hatayı alıyoruz,düşük grafik ayarlarında bu hatayı almıyorum yazılımsal mı donanımsal mı çözebilmiş değilim, herşeyi denedim format dahi attım çözemedim

birdaha asla amd ürünü almayacağım.. anlayan varsa lütfen yardım etsin

Ekli dosyalar

• alıntı.PNG
    alıntı.PNG
    609.5 KB · Görüntüleme: 21

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Güçlü güç kaynağı bul arkadaşlardan dene bakalım. 600Watt ve üzeri
Amd kartlar amerikan arabaları gibidir. Benzini sömürdükleri gibi ekrankartlarıda Güç kaynağındaki tüm elektriği sömürür

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,821
Güçlü güç kaynağı bul arkadaşlardan dene bakalım. 600Watt ve üzeri
Amd kartlar amerikan arabaları gibidir. Benzini sömürdükleri gibi ekrankartlarıda Güç kaynağındaki tüm elektriği sömürür
O sisteme 400W bile yeter. Sistemin biraz daha gelişmiş halini 400W ile sorunsuz kullanıyorum, arkadaş 500W kullanıyormuş zaten.