Pes 2017 kırıldı !

Siz indirecek misiniz ?

• Evet, bunu bekliyordum .

Kullanılan: 2 25.0%
  • Hayır.Fifa candır .

Kullanılan: 4 50.0%
  • exTRemesiz Pes olmaz .

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Denuvolu oyunlar kırılmaya devam ediyor ! Rottr,Doom,İnside gibi Denuvo korumalı oyunları kıran CPY yine bir oyunu kırdı . Pes 2017 ! Denuvoya adeta meydan okuyan CPY kendini aşmış gibi gözüküyor. Oyunun boyutu ise 10 GB . Ama kotu bir haberim daha var . exTReme yamasının yapımcısı olan TurkceSpikerCom bu sene exTReme çıkarmayacağını söyledi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Oyunu indirecek misiniz ? CPY durdurulabilir mi ? Crack bitirilebilir mi ?

Anketime katılmayı unutmayın ! :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Oyun, nasıl bir sektörse, crackli oyun da bir sektördür. Bu ikisi birbirini tamamlayarak gider. O yüzden crack'ler asla bitmez.. Aynı telefonlardaki root/jailbreak gibi.. Bunlara kasıtlı izin veriliyor ancak ön planda bunu hiçbiri belli etmez..

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Ben bütün oyunların kırıldığına inanmıyorum, bazı oyunların yapımcı firmalar tarafından reklam veya satış arttırmak içinde craklarinin kendileri tarafından sızdırıldığı inancındayım.
Pes2017'i XBox tarafında oynadım vede çok sevemedim eski kalitesinden uzaklaşıyor PES... :(

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Oyun, nasıl bir sektörse, crackli oyun da bir sektördür. Bu ikisi birbirini tamamlayarak gider. O yüzden crack'ler asla bitmez.. Aynı telefonlardaki root/jailbreak gibi.. Bunlara kasıtlı izin veriliyor ancak ön planda bunu hiçbiri belli etmez..
Olabilir . Mantıklı ...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Özellikle futbol oyunları çevrimiçi (online) oynayamadıktan sonra bir halta yaramaz.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Korsandan nefret eden biri olarak boyle seylerden hic hoslanmiyorum. Bana hirsizlik gibi geliyor nedense :(

Son mesajlar