Mirror's Edge Catalyst Kırıldı !

İndirecek misiniz ?

• Evet . Beklediğim oyundu .

Kullanılan: 1 25.0%
  • Hayır .

Kullanılan: 2 50.0%
  • AKK var kardeş ..

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Oyun dünyasında korsanı engelleme çalışmaları devam ederken , Denuvo Koruması çok sağlam bir şekilde gelmişti. CPY bu korumayı daha önceden başarmıştı . Rise of The Tomb Raider , İnside, Doom oyunlarının ardınadn Mirror's Edge Catalyst de kırıldı . Oyunun kırılmış boyuttu ise 20 GB ...

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? İndirecek misiniz ?

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Korsan oyun tarafatarı değilim ama korsanı bitirebileceklerine inanmıyorum oyun fiyatları biraz daha makul olsa korsanın bir nebze de olsa önüne geçmiş olurlar

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
fiyatların yüksek olması bence milleti korsana itmiyor yine bir kesim orjinal oyun almayı tercih ediyor oyunları kırmak bir nevi gösteriş gibi birşey oldu bak siz yapıyorsunuz biz kırarırz durumu yani diğer kesim ise oyun istediği kadar ucuz olsun yine para vermez örneğin cep telefonlarında bulunan bir kaç liralık oyun veya uygulama için apk dosyası aranması gibi düşünün

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
GTA 5 çıktıktan 6 ay sonra hafif hafif biriktirmeye karar verdim. Başaramayınca korsan indirdim. Sonra parayı bulunca satın aldım. FC primalı bende bekliyorum açıkçası. Korsana ne kadarda karşı olsamda.

Son mesajlar