PES 2013 Türkiye Ligi (PeSBoX Anatolia 2013 v0.7)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadas Pes 13 kurulmadı hatası verıor ama kurdum? nasıl cozcem sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunda maç bölümüne girince, gösteri maçı var ona tıklayınca bütün ligler çıkıyor.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Hata alanlar, çözüm;

Çalıştır'a gelip "regedit" yazın HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> KONAMI -> PES2013 > code açıp çıkan yere SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73 yazıyoruz ve son olarak oyunu sağ tık yönetici modunda çalıştır diyoruz ve oyun açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler pes 2013 te normal lig yok mu? bütün menulere baktım yok :S mesela italya liginde oynayacam diyelim ama yok

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Sonra PeSBoX Anatolia 2013 dosyasından oyuna girebilirsin.

linoge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yama sağlam ama türkiye ligi yok bende:( almanya ligi ingiltere 2. ligi bile yamayla kuruldu fakat türkiye ligi yok nasıl çözebilirim sorunu

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Yamayı açmak için PeSBoX Anatolia 2013'e tıkladığında çıkan ufak ekrandan 2.sekmeden Turkish Super Lig'i seçmelisin. Ordan da Play.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyuna giriyorum 'herbi tuşa basın menüsü geldiğinde oyun kapanıyor ne yapmalıyım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
top ve ayakkabı yaması yükledim oyunu açıyorum siyah ekranda sol alt köşede mavi yükleme gereci dönüyor daha sonra windows oyunu durdurdu hatası veriyor uyumluluk sorunu gidericiyi denedim onda da windows xp service pack 2 dene filan diyor yardım lütfen

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
top ve ayakkabı yaması yükledim oyunu açıyorum siyah ekranda sol alt köşede mavi yükleme gereci dönüyor daha sonra windows oyunu durdurdu hatası veriyor uyumluluk sorunu gidericiyi denedim onda da windows xp service pack 2 dene filan diyor yardım lütfen

Top ve ayakkabı yamasını buradan mı yüklediniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi oyuncudan iki tane var niye böyle mesela hummels subotic reus hem bosta var hem dortmunda var

Emre Sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

redcaps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni üye oldum. Nereden indireceğimi bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim :)

by_slmz

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
gece gece güldüm allahda seni güldürsün ne diym :) :) :) :)
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Hata alanlar, çözüm;

Çalıştır'a gelip "regedit" yazın HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> KONAMI -> PES2013 > code açıp çıkan yere SHVY-3LE9-TMNH-7K5L-JN73 yazıyoruz ve son olarak oyunu sağ tık yönetici modunda çalıştır diyoruz ve oyun açılıyor.
Bide ben kurdum ama ikinci ekran kartımı görmediği için giriş sayfasına kadar geliyor (tabi oyuna çift tıkladıktan sonra durdur/yoksay/iptal ekranıyla birlikte) sonra kapanıyor önceleri(2012 yi başlarda) oynarken yoktu nolduysa sonradan oldu o gün bu gündür o hata devam ediyor format atmadan bu hatayı giderebilir miyim bilgisi olanlar yardım edebilir mi??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adminciğim oyunun klasörünü indiriyom rar şifresini yazıyom error veriyo acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
patch tıkladıgımda hata verıyo admın ne yapmalıyım