Pes 2012'de hata alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
dün pes 2012 pc versiyon orjinal aldım oyunu kurdum fakat gpu vram 128 mb hatası alıyorum ne yapmam lazım

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Oyunlar konusunda pek bilgili değilim ama ekran kartın yeterli değil galiba.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
yine bir dell n5110 vakası galiba :)

pesin kısayoluna sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştırdan nvidiayı seç, ayar yapmak için de pesin settings.exe sine aynı şeyi yapabilirsin, ekran kartı sürücün de güncel olsun bu arada

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Nvidia driver yükleyince aslında otomatik geçişi vardı sanırım. Ama olmuyorsa @__kadıköyRAP__ dediği ayarları elle yapman lazım.

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yine bir dell n5110 vakası galiba :)

pesin kısayoluna sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştırdan nvidiayı seç, ayar yapmak için de pesin settings.exe sine aynı şeyi yapabilirsin, ekran kartı sürücün de güncel olsun bu arada
ewet dell n5110 laptop kullanıyorum ilk dediğiniz şeyi yaptım olmadı bu 2.ci dediğiniz pesin exe sini onu nasıl yapıyoruz bulamadım ben onu eğer oyuna girdikten sonra yap diyorsan girmiyo hiç ekran kartının güncellemeside açık

şu optimus u bi öğretemedim kardeşim

nvida ayarlarına gir pysx 525m yap

3d ayarları nvida yap

genede yapamassan http://www.enpedi.com/2010/10/nvidia-optimus-test-tool.html
ustad pysx 525m yaptım dediğin nerden gene olmadı bu oyun bu 3d ayarları nvida yap demişsin nerden yapıldığını bulamadım

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
pesin kurulu olduğu yerde settings.exe var ya ekran çözünürlüğünü ve klavye tuşlarını falan ayarlıyorsun onu diyorum

Nvidia denetim masasından 3D ayarlarının yönetilmesine oradan program ayarlarına geç oradan pes 2012 nin exesini seç sonra tercih edilen grafik işlemciyi seç

rvSur.png

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bunu yaptım resimdeki ama gene olmadı başka öneriniz var mı bu ekran kartı oynatmıcakta ne oynatacak anlamış deilim

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
ekran kartı sürücüsünü nereden kurdun? dell'in sitesinden indirdiysen eski olabilir. bende nvidianın sitesinden indirip temiz kurulum seçeneği ile yükledikten sonra oynayabilmiştim oyunu

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ekran kartı sürücüsünü nereden kurdun? dell'in sitesinden indirdiysen eski olabilir. bende nvidianın sitesinden indirip temiz kurulum seçeneği ile yükledikten sonra oynayabilmiştim oyunu
ben kurmadım alalı 6 ay oldu bu laptop'u içinde kuruydu ekran kartı

abk4x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer bilgisayarın laptopsa girerken fişi tak

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
2 işlemci yokmu bu benim laptop ta öbürüne geçmek istiyorum geçemiyorum intel de duruyo hala nasıl geçebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing::cursing::cursing::cursing::thumbdown::thumbdown:pes 12 yükledim ama açarken gpu vram 128 mb diyor sonra yoksay diyorum açılıyor ama bikaç saniye sonra kapanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bunun kolay yolu var yaa o hatayı olaıyosan çünkü bende alıyodum pes 2010 da o hatada durdur yeniden dene ve yok say var yoksaya tıkla oyuna girerrsin bu kadar basitt :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pes 2013 de de aynı hata var ama benim ekran kartı intel ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok teşekkürler işime yaradı :) Ben birde türkçe spiker istiyorum onunlada ilgilenebilirmisin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kadıköy Rap : Kardeşim Bende Pes2013 var aynı hatayı alıyorum dediğin herşeyi yapıorum ama bende nvida denetim masası ingilizce. driverden kaynaklanıomuş türkçe driveride yok ne yapmam lazım.
Bu Arada Kart : nvida geforce 6150se nforce 430 ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var gpu vram yapılamıyor diyor intel(r) hd graphics family ‎(ps3.0/vs3.0) ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler nolur yardım edin pcm masaüstü windows 7 32bit intel core dou i5 ama pes 2013 de gpu ve vram yapılamıyor diyor yardım edenlere Çok teşekkür etcem nolur yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayarın ekran kartı 4 gb ama açılmıyo i7 8 gb ram