Pes 2012'de hata alıyorum

yine bir dell n5110 vakası galiba :)

pesin kısayoluna sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştırdan nvidiayı seç, ayar yapmak için de pesin settings.exe sine aynı şeyi yapabilirsin, ekran kartı sürücün de güncel olsun bu arada

yine bir dell n5110 vakası galiba :)

pesin kısayoluna sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştırdan nvidiayı seç, ayar yapmak için de pesin settings.exe sine aynı şeyi yapabilirsin, ekran kartı sürücün de güncel olsun bu arada
ewet dell n5110 laptop kullanıyorum ilk dediğiniz şeyi yaptım olmadı bu 2.ci dediğiniz pesin exe sini onu nasıl yapıyoruz bulamadım ben onu eğer oyuna girdikten sonra yap diyorsan girmiyo hiç ekran kartının güncellemeside açık

şu optimus u bi öğretemedim kardeşim

nvida ayarlarına gir pysx 525m yap

3d ayarları nvida yap

genede yapamassan http://www.enpedi.com/2010/10/nvidia-optimus-test-tool.html
ustad pysx 525m yaptım dediğin nerden gene olmadı bu oyun bu 3d ayarları nvida yap demişsin nerden yapıldığını bulamadım

pesin kurulu olduğu yerde settings.exe var ya ekran çözünürlüğünü ve klavye tuşlarını falan ayarlıyorsun onu diyorum

Nvidia denetim masasından 3D ayarlarının yönetilmesine oradan program ayarlarına geç oradan pes 2012 nin exesini seç sonra tercih edilen grafik işlemciyi seç

bunu yaptım resimdeki ama gene olmadı başka öneriniz var mı bu ekran kartı oynatmıcakta ne oynatacak anlamış deilim

ekran kartı sürücüsünü nereden kurdun? dell'in sitesinden indirdiysen eski olabilir. bende nvidianın sitesinden indirip temiz kurulum seçeneği ile yükledikten sonra oynayabilmiştim oyunu

2 işlemci yokmu bu benim laptop ta öbürüne geçmek istiyorum geçemiyorum intel de duruyo hala nasıl geçebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing::cursing::cursing::cursing::thumbdown::thumbdown:pes 12 yükledim ama açarken gpu vram 128 mb diyor sonra yoksay diyorum açılıyor ama bikaç saniye sonra kapanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım bunun kolay yolu var yaa o hatayı olaıyosan çünkü bende alıyodum pes 2010 da o hatada durdur yeniden dene ve yok say var yoksaya tıkla oyuna girerrsin bu kadar basitt :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pes 2013 de de aynı hata var ama benim ekran kartı intel ne yapmam lazım