Pendik Kartal Maltepe üçgeninde spor salonu fitness tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar bahsettiğim çevrede (pendik maltepe öncelikli) _spor salonu fitness vücud geliştirme salonu_tavsiye edecek olan var mı ?

physco

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla fiyatını hatırlamıyorum ama öğrenir bilgi veririm. bide medeni halini bilmiyorum ama arkadaşın anlattıkları doğrultusunda evli adam için sıkıntı olabilir :D

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
valla fiyatını hatırlamıyorum ama öğrenir bilgi veririm. bide medeni halini bilmiyorum ama arkadaşın anlattıkları doğrultusunda evli adam için sıkıntı olabilir :D

dostum boşver amaç spor yapmak :D

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İsmek'in spor kursları var,Arkadaşlarım gidiyordu geçen sene.
Bir bakın isterseniz.
Hemide Bedava.:laugh:

aylık 50-100 tl arası bi yer bakıyorum aslında.
bedava ise eğer orası..orda insanın başına herşey gelebilir :D

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
arkadaşlar bahsettiğim çevrede (pendik maltepe öncelikli) _spor salonu fitness vücud geliştirme salonu_tavsiye edecek olan var mı ?

Ben Maltepe de otruyorum sahil yolu üzerin de birtane sağlam bir yer varmış ama adını tam bılmıyorum..

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ben Maltepe de otruyorum sahil yolu üzerin de birtane sağlam bir yer varmış ama adını tam bılmıyorum..

aynen dostum bende maltepedeyim. sahildeki migrosun orda var sanırım öyle hatırlıyorum sanki bende.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
aynen dostum bende maltepedeyim. sahildeki migrosun orda var sanırım öyle hatırlıyorum sanki bende.

Sanırım aynı yerden bahsediyoruz oralar da bir yerde var imiş öven arkadaşlar var ama henüz teşrif etmedim :D