Bu konuyu okuyanlar

Kıvanç Altın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Selamlar arkadaşlar. Babam ile karbonhidrat tozu başlamaya düşünüyorum. Babam 52 yaşında 165 boyunda 60kg yağsız hiç spor geçmişi yok (fitness) ama atletik bir vucüda sahip ve devamlı haraket içinde olan bir işte çalışıyor, sigara içen birisi. Ben 16 yaşındayım 2-3 aydan beri spor yapıyorum 175 62kiloyum bedenim deki yağ oranı %8. Zayıfım evet, mesele şu ki babam sigara içiyor ve benle beraber tozu kullanıp spor yapsa herhangi bir sorun olur mu bir sıkıntı çıkar mı?
Bütçem max max 300TL hangi marka tavsiye edersiniz teşekkürler. Aldığımız toz 1 ay giderse çok iyi olur çünkü ayda 2kere almak biraz ağır gelir borçlar, krediler filan var.

Bazıları Hardline tavsiye ederken bazıları etmiyor çok arada kaldım o marka için.
Aklımda kalan markalar Optimum Serious Mass 2727 Gr ve Big Joy Big Mass +GH Factors 5000 Gr
arasındaki bu fark ne için? az çok anladım ama detaylı şekilde anlamadım aydınlatırsanız çok çok sevinirim hem başka okuyucular içinde iyi olur.
Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleme:

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İlla alcam diyorsan nutrade weight gainer al, piyasadaki çoğu karb tozu maltodekstrin basit karbonhidrat sınıfı ürünlerdir ve sağlık açısından çokta iyi değildir seçimini nutrade weight gainer veyahut scitec voluemass ile yapabilirsin ama kesinlikle tavsiyem illa alacam diyorsan nutrade weight gainer sebebi içeriği diğer gainerlerdan ziyade yulaf ve amilopektin sağlıklı kompleks karbonhidrat içermesi bu sayede sağlıklı kütle kazanıma yardımcı olur ayrıca sadece alacağın gainer değil beslenme de çok önemli iyi bir beslenmenin üzerine takviye kullanman yararına olur.

Kıvanç Altın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
İlla alcam diyorsan nutrade weight gainer al, piyasadaki çoğu karb tozu maltodekstrin basit karbonhidrat sınıfı ürünlerdir ve sağlık açısından çokta iyi değildir seçimini nutrade weight gainer veyahut scitec voluemass ile yapabilirsin ama kesinlikle tavsiyem illa alacam diyorsan nutrade weight gainer sebebi içeriği diğer gainerlerdan ziyade yulaf ve amilopektin sağlıklı kompleks karbonhidrat içermesi bu sayede sağlıklı kütle kazanıma yardımcı olur ayrıca sadece alacağın gainer değil beslenme de çok önemli iyi bir beslenmenin üzerine takviye kullanman yararına olur.
Sağlık sorunu mu? Doktor tavsiye etti nasıl sağlık sıkıntılı bir ürün tavsiye edebilir.