Pek anlamam telefondan yardım isterim :)

Bu konuyu okuyanlar

Mert/NeaS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar telefonlardan pek anlamıyorum önceden iphone kullanıyordum ve artık iphoneden bıktım yeni güzel bir şeyler arıyorum aklımda s10 gibi üst segment ayıptır söylemesi canavar gibi telefonlar bakıyorum tavsiyelerinize açığım

not : s10 a şarjı aşırı hızlı tükeniyor diyenler var buna pek inanmadım ama doğru mu düşüncelerinizi bekliyorum <3

Ekli dosyalar

• 61YVqHdFRxL._SX569_.jpg
    61YVqHdFRxL._SX569_.jpg
    25.4 KB · Görüntüleme: 320

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
OnePlus 7 Pro
Huawei P30 Pro
Xiaomi Mİ9
Son olarak da Oppo Reno Zoom
BU ÜÇ CİHAZDAN BİRİNİ DE ALSAN PERFORMANS EKSİKLİĞİ HİSSETMEZSİN BİLE

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Kullanıyorum ve Allaha şükür bu güne kadar bir problem yaşamadım. Sosyal medya, diziler ve biraz oyun ile tüm gün gidiyor şarjım. Ekran açıklığı sürekli değişiyor ama ortalama 6 saat diyebilirim. Çok kullandığım zaman 5 buçuk saat eğer oyun oynamazsam ve daha az kullanırsam 7 buçuk saati buluyor yani pil konusunda bi tereddütün olmasın :)

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar telefonlardan pek anlamıyorum önceden iphone kullanıyordum ve artık iphoneden bıktım yeni güzel bir şeyler arıyorum aklımda s10 gibi üst segment ayıptır söylemesi canavar gibi telefonlar bakıyorum tavsiyelerinize açığım

not : s10 a şarjı aşırı hızlı tükeniyor diyenler var buna pek inanmadım ama doğru mu düşüncelerinizi bekliyorum <3
Ben s10 kullanıyorum. Biraz oyun oynayıp, youtube da geziyorum 9 saat 1 dakika ekran süresi aldım ve 1.5 günü çıkardı.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910

3-4 yıl kullanırım kasmadan diyorsan al ama bir telefon alıp 7-8 sene kullanan tayfadan isen (benim babam gibi mesela) iphone dışında alternatif yok gibi duruyor

Reaksiyon puanı
4,382

Samsung Galaxy S10 almanızı öneririm ama bütçenizi arttırabilirseniz Samsung Galaxy S10+ almanız daha sağlıklı olur :)
S10 ile 6 saat ekran süresi alabilirsiniz, S10+ da ise 8 saate yakın ekran süresi eriyor diye duymuştum S10e S10 S10+ kullananlar kulübüne bakmanızı öneririm.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
İos tan Android e ilk kez geçiyorsan Oppo Reno , Oneplus 7 veya Mi9 öneririm kesinlikle çok iyi cihazlardır.

Mert/NeaS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Samsung Galaxy S10 almanızı öneririm ama bütçenizi arttırabilirseniz Samsung Galaxy S10+ almanız daha sağlıklı olur :)
S10 ile 6 saat ekran süresi alabilirsiniz, S10+ da ise 8 saate yakın ekran süresi eriyor diye duymuştum S10e S10 S10+ kullananlar kulübüne bakmanızı öneririm.
ee nereden o kulübe bakacağım yeniyim biraz :)

Reaksiyon puanı
4,382

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
7-8 kullanmak mi ? Etrafta hiç 3g-gs kullanan birini görmedim :)
ben 4 kullanan gördüm hemde azınsanmayacak kadar fazla ama s2/s3 gören de gördüm tamamen kullanıcının bakış açısı mesela ios'ta jb ile animasyon ölçeğini düşürerek hızlandırabilirken android'te custom rom atarak hem hızlandırabilir hemde sürüm yükseltebiliriz yani telefondan çok anlamayan için ios, anlayan için android kullanmak daha uzun ömürlü bence