Pc'de Mac Os X?

emelden

Dekan
Pc'ye Mac Os X işletim sitemini kurmak istiyorum daha önce bir yerde görmüştüm ama şimdi bulamıyorum yardımcı olabilecek olan var mı?

m1903

Profesör
Mac OS X dvdsini emule üzerinden veya başka kaynaklar üzerinden çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.Ancak kurmak için birde sürücülerin bulunduğu bir disk daha lazım ama o nerden bulunur bilmiyorum :(

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
bir sitede bilgiler vardı ama o site açılmıyor
aklımda kalanlar ve yabancı bir forumdan aktarma; mac osun her sürümü kurulumuyor intel makinalara uyumlu olanı Mac OS X v10.4.8, özel alan ayırmak gerek d gibi onu fat32 olarak biçimlendiriyoruz ki mac dvdsi tanıyabilsin; dvdden başlatıyoruz bilgisayarı fat32li bölümü görmesi gerek daha sonra o kısmı silip mac dosya sistemine dönüştürüyoruz sonra kurulumu xp gibi oluyormuş
gerekebilecek driverlar http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/3rdPartyDrivers

m1903

Profesör
Ben denesem mi ??? Nasılsa çoğu parça iMaclerdeki gibi(Kor tu duo işlemci nvidia7 serisi ekran kartı 2gb ram :) )

emelden

Dekan
İnternette ve çevremde bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum fakat hala bilgisayarıma Moc Os X işletim sitemini kuramıyorum çünkü anlaşılır bir şekilde doğru bilgilere ulaşamıyorum.

m1903

Profesör
emelden dedi ki:
İnternette ve çevremde bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum fakat hala bilgisayarıma Moc Os X işletim sitemini kuramıyorum çünkü anlaşılır bir şekilde doğru bilgilere ulaşamıyorum.
Zaten zor birşey.Başaramazsanız sizden kaynaklanan birşey değildir bilinki...