Soru Pc ye format atıp Win10 kurmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
25
Bilgisayarıma format atıp windows 10 kurmak istiyorum ve bir bilgsayarcıya gidip kazıklanmak istemiyorum nasıl yapılacağını anlatır mısınız

Reaksiyon puanı
25
Videoları izledim de anladığım şey öncelikle usb ye format için gerekli iso dosyalarını indireceğiz sonra da bios ekranından bi işlemle format atacağız öyle mi

alierendener

Asistan
Reaksiyon puanı
24
ugraşmam diosan win 10 iso su indir update yap 8.1 veya 7 ise.

Reaksiyon puanı
25
Windows 10 ISO İndirme ve Kurulum İşlemleri - 2021 (Türkçe) böyle bi site buldum ama burda başka pc ye diyo ben kendi pc me kurcam nasıl olcak usb ye ihtiyacım var mı yine
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim bi tane usb belleğim var ve ona dosyaları yedek aldım ve kapasitesi doldu o yüzden usb ye kurmadan direk bilgisayara kurmak istiyorum bu mümkün mü

alierendener

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Windows 10 ISO İndirme ve Kurulum İşlemleri - 2021 (Türkçe) böyle bi site buldum ama burda başka pc ye diyo ben kendi pc me kurcam nasıl olcak usb ye ihtiyacım var mı yine
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim bi tane usb belleğim var ve ona dosyaları yedek aldım ve kapasitesi doldu o yüzden usb ye kurmadan direk bilgisayara kurmak istiyorum bu mümkün mü
evet sen isoyu indir
aç isoyu açılmazsa winrar ile aç ordan setup a tıkla ama once sistem ozelliklerini soylermisin.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Videoları izledim de anladığım şey öncelikle usb ye format için gerekli iso dosyalarını indireceğiz sonra da bios ekranından bi işlemle format atacağız öyle mi
Direkt indirip USB'ye atmayacaksiniz.
İndirdikten sonra Rufus ile yazdırmanız gerek.

Son mesajlar