Pc için Shazam Gibi Bir Program Var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
O an dinlediğin şarkının ismini cismini bulan, Android için Shazam adlı bir program var. Bunun Pc için olanından var mı arkadaşlar? Tunatic çıkıyor aramalarda ama şimdiye kadar doğru bir sonuç verdiğini görmedim. Bilen beri gelsin, sevinelim, sevindirelim, hayat bayram olsun :p

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Yok öyle bir program icad edemediler malesef :D

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58

Siteden ziyade program olursa daha makbule geçer. Hem bu siteler mikrofondan dinletilmesini istiyor. Şöyle anlatayım; ben exa radyo üzerinden radyo dinliyorum bilgisayardan. O an hemen programı açıp, dinletip, bulması amacıyla arıyorum böyle bir program. Aslında hep bu Radyo Fenomen yüzünden. Pal Station ne güzel sitesinden o an çalan parçanın ismini veriyor, Fenomen vermiyor yahu :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Siteden ziyade program olursa daha makbule geçer. Hem bu siteler mikrofondan dinletilmesini istiyor. Şöyle anlatayım; ben exa radyo üzerinden radyo dinliyorum bilgisayardan. O an hemen programı açıp, dinletip, bulması amacıyla arıyorum böyle bir program. Aslında hep bu Radyo Fenomen yüzünden. Pal Station ne güzel sitesinden o an çalan parçanın ismini veriyor, Fenomen vermiyor yahu :)
Tunatic programıda vardı pc için ama shazamın yanında sönük kalıyor.
http://www.wildbits.com/tunatic/

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Pcyi telefon gibi göstersek ? Telefon uygulamalarını pc de çalıştırma yokmuydu android için? :)
Buradan devam >>http://shiftdelete.net/tum-android-uygulamalari-bilgisayarinizda-36024.html

Bu konudaki programı bilgisayara bir türlü kuramadım. Dediğin yöntem aklıma gelmişti.
Ücretli maalesef. 7 günlük deneme sürümü var.

--- Mesaj Güncellendi ---

Tunatic programıda vardı pc için ama shazamın yanında sönük kalıyor.
http://www.wildbits.com/tunatic/

Tunatic kullandım ama doğru sonuç vermiyor. İlk mesajımda da belirtmiştim. :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Bu konudaki programı bilgisayara bir türlü kuramadım. Dediğin yöntem aklıma gelmişti.

Ücretli maalesef. 7 günlük deneme sürümü var.

--- Mesaj Güncellendi ---

Googleda biraz arama yaptım da :D Bunun değişik yolları var :D (Sanırım mesaj alındı :D)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] ben dolaylı yol sevmiim, ben hazırcılığı seviim. Mesaj alındı heralde :D

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Winampın bir eklentisi var. Bu sayfada anlatımı mevcut.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ben tunatic kullanıyorum gayet başarılı bence mikrofon ayarlarını iyi ayarlamak lazım sesi güzel,temiz anlaması için ilk başlar da pek bir işe yaramıyordu ama şimdi baya baya iş görüyor... :)
Ayrıca şu müzik sitesini tavsiye ederim= http://www.mp3poisk.ru/
Birde şu radyo sitesi var burdada istediğin anda parçayı ileri geri alma şansın var hemde parçanın ismini de öğrenebiliyor sun tavsiye ederim= http://bira.fm/

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45

Mikrofon olmadan şarkıyı bulman biraz zor sonuçta pc programınında şarkı melodisini duyması gerekiyor.

Midomi,Shazam,TrackID en başarılı yazılımlar ancak bunların pc versiyonu olmadığına göre bence en garantili yöntem Andoid Emulator(BlueStacks, YouWave veya Diğerleri) yükleyip bu uygulamaları denemek olacaktır. :)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Mikrofon olmadan şarkıyı bulman biraz zor sonuçta pc programınında şarkı melodisini duyması gerekiyor.

Midomi,Shazam,TrackID en başarılı yazılımlar ancak bunların pc versiyonu olmadığına göre bence en garantili yöntem Andoid Emulator(BlueStacks, YouWave veya Diğerleri) yükleyip bu uygulamaları denemek olacaktır. :)

İyi de giden dalgadan alsın sesi illa mikrofondan diye dayatmak niye? Bu emulatörleri sistemim çalıştırmadı bir türlü, zaten bu yüzden program arıyorum.

ysnbyrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet giden dalgadan bulabilir bencede no23 recoder diye ses kayıt programı var kayıt için mic istemiyor giden dalgadan kayıt yapıyor böylece mic hışırtısı felanda olmuyor o teknolojiyi kullanarak çokta güzel bir şarkı bulma programı olabilir bence

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Bende sesi yazıya çeviren program arıyorum varmı öyle bir program.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
win 8 kulaniyosan shazam zaten magazadan indiriliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fotograf tanımlama programı var mı shazam ses tanımlamanın fotograflısı? atıyorum bir manzara resmi gösterip neresi olduğunu bilmesi gibi yada bir meyva resmi gösterip ne meyvası olduğunu bilmesi gibi....

emoo111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internete biraz arastırma yaptım sanırım cözüm bluestack2 diye bi program bunun olayı mobli dosyaları yüklemeye yarıyor shazam pc indire bilirsiniz

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Shazam pc için de olmalı ya.
Yani ben mac kullanıyorum mac'te var. Windows store'da da vardır kesin. Zaten yukarda bir arkadaş da demiş var diye.

ysnbyrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 icin markette shazam var.diye biliyorum ben