PC Donma Kasma Sorunu Yardım !

erdmkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Dizüstü pc im de kasmalar ve donmalar var özellikle oyun oynarken sistem özellikeri aşağıdaki resimde var ekran kartımda 4 gb bi yardımcı olursanız sevinirim...:glare::mrgreen:

MeTe21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim benim bilgisayarımda da böyle bir sorun var.Bir video izledim. Bilgisayarım'a sağ tıkla ve özelliklere gir,gelişmiş sistem ayarlarına tıkla ve performansın altında yazan ayarlara tıkla,en iyi performans için ayarla de ve bu kadar.4 4'lük olmaz ama idare eder.Yalnız ben kendi bilgisayarıma denemedim şu an dizüstüden yazıyorum yani bir değişiklik olup olmadığı hakkında bir bilgim yok.

blackwhite

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar Dizüstü pc im de kasmalar ve donmalar var özellikle oyun oynarken sistem özellikeri aşağıdaki resimde var ekran kartımda 4 gb bi yardımcı olursanız sevinirim...:glare::mrgreen:

Merhaba,
böyle özelliklerde bir bilgisayarın kasma sorunu olmaması gerekiyor. yazılım uyuşmazlığı sorununu yok sayarsak donanım sorunu vardır muhtamelen. Genelde RAM yada HDD arızası böyle sorunlar yapar. RAM arızaları da genellikle mavi ekran ile sonlanır. Ama HDD arızası varsa donma, takılma, yeniden başlama gibi sorunlar görürsün. Bence HDD ni bir test et.

berkaysavci

Super Сasual Dating - Genuine Ladies
Reaksiyon puanı
1
Muhtemelen Pc Isınıyordur Kardeş.