Soru Pc boşta işlemci 100 derece

Bu konuyu okuyanlar

hknyrnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pc ortalama 1 yıllık işlemcide 120 ml sıvı soğutma mevcut bugün termal macunu yeniledim fakat 15 dk kadar 30 derece civarı oldu daha sonra tekrar 5 dakika içinde 100 derece sıcaklıklara ulaştı , yaklaşık 1 haftadır böyle fakat tabiri caizse canı isterse soğuk kalıyor canı istemezse ısınıyor . Başka bir forumda virüs ile ilgilide bu konuya yakın sorun yaşanmış , bendede sorunun ilk olduğu gün klavyede kendi kendine sürekli yıldız basma , mousede kendi kendine tıklama sorunları olmuştu . Yardımcı olucak olmucak herkese şimdiden teşekkürler :)

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Pompa sorunlu olabilir bağlantı yanlış olabilir biostan bakılması lazım.

hknyrnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pompa sorunlu olabilir bağlantı yanlış olabilir biostan bakılması lazım.
Öncesinde bir sorun yoktu bir anda başladı böyle , gevşeklik vs olacagınıda düşünmüyorum onlarıda kontrol ettim , biostan fotoğraf olarak istediğiniz bir kısım olursa atabilirim

hknyrnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İşlemci fanı değiştim sorun çözüldü : )

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Termal macunla alakalı olabilirdi sorun. Muhtemelen fanı değiştirirken termal macun da değişeceği için çözülmüş olabilir. Siz eski fanı iyice kontrol ettirin.

hknyrnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Termal macunla alakalı olabilirdi sorun. Muhtemelen fanı değiştirirken termal macun da değişeceği için çözülmüş olabilir. Siz eski fanı iyice kontrol ettirin.
Değiştirmiştim hocam mesela şöyle söyleyeyim , pc yi 10 kere açıyorsam 8 kere işlemci hemen ısınıyordu 2 kere soğutuyordu , muhtemelen yukarda arkadaşın yazdığı gibi pompada sorun vardı garantiye göndermeyi deniceğim

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Biri senin cihazın üzerinden Bitcoin kazıyordur.

Son mesajlar