Pc alınca kutular veriliyormu?

Bu konuyu okuyanlar

Nixadz

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Selamlar.Mesela ben game garaj'dan pc aldım,bu pc'nin ekran kartının,işlemcinin felan kutuları yollanılıyormu yoksa sadece kasa olarak içindemi yollanılıyor.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kesin konuşan arkadaşlara itafen;
Bilmeden cevap yazıp, yanlış bilgilendirme yapmayalım, arkadaşlar.

Gamegaraj satılan bilgisayarın bileşenlerinin kutusunu gönderiyor.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Selamlar.Mesela ben game garaj'dan pc aldım,bu pc'nin ekran kartının,işlemcinin felan kutuları yollanılıyormu yoksa sadece kasa olarak içindemi yollanılıyor.
Game garajda gönderiliyor diye biliyorum

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bir videoda izlemiştim. Ekran kartının kutusundaydı tüm bileşenler.
Ama hangi site hatırlamıyorum tam.

Kutuları olmasa da tüm hepsinin ayrı ayrı garanti belgeleri gönderiliyor.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Her yer için durum aynı mı bilmiyorum ama benim bildiğim:
Eğer internet üstünden toplanmış bir bilgisayar alırsanız ekran kartı hariç tüm bileşenler birleştiriliyor. Ekran kartı ayrıca kendi kutusunda gönderiliyor zarar görmemesi için. Ve diğer tüm bileşenlerin kutuları ve garanti belgeleri ayrıca gönderiliyor. Çünkü olur da kısa zaman içinde garantilik bir durum söz konusu olursa kutusuyla göndermeniz gerektiğinden kutu da garantinin geçerli olabilmesi için gönderilmek zorunda. Benim bildiğim bu şekilde ancak alacağınız yerin müşteri hizmetlerini arayarak en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Her yer için durum aynı mı bilmiyorum ama benim bildiğim:
Eğer internet üstünden toplanmış bir bilgisayar alırsanız ekran kartı hariç tüm bileşenler birleştiriliyor. Ekran kartı ayrıca kendi kutusunda gönderiliyor zarar görmemesi için. Ve diğer tüm bileşenlerin kutuları ve garanti belgeleri ayrıca gönderiliyor. Çünkü olur da kısa zaman içinde garantilik bir durum söz konusu olursa kutusuyla göndermeniz gerektiğinden kutu da garantinin geçerli olabilmesi için gönderilmek zorunda. Benim bildiğim bu şekilde ancak alacağınız yerin müşteri hizmetlerini arayarak en doğru bilgiyi alabilirsiniz.
Evet doğru eğer kasayı kurulmuş bir şekilde alırsanız sadece ekran kartı kutunun içinde geliyo geri kalanlar ise ayrı bi kutuda boş kutuları yollanıyo