Paypal Nakit Kart Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Magnum44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar . İnternet üzerinden (forum,sahibinden,sanalpazar ... ) ufak çaplı çakma zippo,çakmak,zippo benzin,,figürlü,silah görünümlü çakmak vs. al-sat yapmak istiyorum.Herhangi bir banka hesabım yok sadece 1 tane vakıf world like card ım var .Bu yüzden de Paypal Nakit kart alıp satış yapmak istiyorum . Ürünü satacağım kişi kendi paypal hesabından benim paypal nakit kart ıma para gönderirken ne kadar kesinti olur acaba ? ( Sitesinden bu konuda bilgi bulamadım ) Veya ürünü sattığım kişi kendi banka hesabından veya kredi kartından benim paypal nakit kart hesabıma para göderebilir mi ? Bu konularda size zahmet beni aydınlatırsanız sevinirim . Yardımcı olanlara teşekkürler .

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
merhaba. bence paypal nakit kart yerine Vadesiz hesap kartı alabilirsin. (Enpara, Nuvo vs)
Paypal kartta ATM den her para çekiminde kesinti oluyor. 5 tl idi sanırım. Enpara yada Nuvo tamamen ücretsizdir.

Paypal dan direk senin kartına ödeme gönderirlerse kesinti olur. Bunun yerine bir tane Paypal hesabı açıp ödemeleri bu hesaba alabilirsin. Daha sonra bu parayı istediğin banka kartına (vadesiz) ücretsiz transfer edersin.

Xenophobe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Enparayı çok duymuştum fakat sayende nuvoyuda tanımış oldum :)