Parttime yada fulltime İş fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
sigorta yok yol yok yemek yok bunlarla sadece bu günlerinizi kurtarırsınız bide emekli olup 60-70 yaşında banka kuyruğunda beklersiniz üç kuruş için ben size burda geleceğinizi kurtatmaktan bahsediyorum siz bana sigorta soruyorsunuz

32 yıllık şirket ama çalışanına sigorta bile yapmıyor. çünkü çalışanı değil müşterisi. bu adamın seninle olan bağı ne o halde ? senin bu ülkenin devletine olan raporunda çalışan sayın ne ? bırakalım bu işleri. geleceği kurtaracakmış da falan.

ben de cevabımı alıp susanlardanım. "ekstra" bir durum olmadıkça da konuşmayacağım.

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
bu tarz ürünlerin pazarlama stratejisi ve kullanım alanlarına baktığınızda tek şey görürsünüz:

İsrail!

almadan vermek sadece Allah'a mahsustur. kime ve neye hizmet ettiğiniz en az ne kadar kazandığınız kadar önemli.

ben başka söze gerek duymuyorum...

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
32 yıllık şirket ama çalışanına sigorta bile yapmıyor. çünkü çalışanı değil müşterisi. bu adamın seninle olan bağı ne o halde ? senin bu ülkenin devletine olan raporunda çalışan sayın ne ? bırakalım bu işleri. geleceği kurtaracakmış da falan.

ben de cevabımı alıp susanlardanım. "ekstra" bir durum olmadıkça da konuşmayacağım.
herkesin düşüncesine saygı gösteriyorum çünkü sizler yeterince bilgi sahibi değilsiniz eğer tamamıyla bilgi sahibi olup daha sonra bana bu iş olmaz sen sahtekarsın deseniz eyvallah tamamıyla bilgi sahibi olmak içinde birşeyler kaybetmenize gerek yok sadece iki saatlik zaman eğerki yol parası bile vermem bu iş için diyorsanız gelin yemin ediyorum ben vericem yol paranızı ama nolur yeterince bilgi sahibi olmadan banka dekontlarını görmeden sağlık bakanlığı onayını,FDA onayını,islami helal sertifikasını,derma test onayı sertifikasını , kosher sertifikasını ve şimdi hatırlayamadığım bir çok sertifikayı belgeyi görmeden yorum yapmayın rica ediyorum

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:23 ----------

bu tarz ürünlerin pazarlama stratejisi ve kullanım alanlarına baktığınızda tek şey görürsünüz:

İsrail!

almadan vermek sadece Allah'a mahsustur. kime ve neye hizmet ettiğiniz en az ne kadar kazandığınız kadar önemli.

ben başka söze gerek duymuyorum...

israil ile nasıl bir bağlantı kurdunuz anlamadım ama çok güzel bir söz söylediniz "vermeden almak allaha (cc) mahsustur" siz emek vermeden bilgi almadan eğitim almadan bir şeyler başarıp para kazanmak isterseniz kusura bakmayın biz zaten sizinle çalışamayız

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

moderatör arkadaşlardan bir ricam var sadece bir video paylaşmak istiyorum bir ürün hakkında reklama girebilir diye izin istiyorum paylaşmam mümkünmü acaba

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
FOREVER LIVING şirketine başvurmuştum ürün satışları hakkında tamamen satış odaklı çalışma şekli. İlk toplantı yapılıyor ürünleri hakkında bilgiler ve bu ürünleri satıpta başarılı olanların kendileri gelip anlatımlarını dinliyoruz. Moladan sonra 2. toplantıya girmedim.

1. toplantı da satış yapamayacakların bu işe başlamaması öğütleniyor ama yine de bir kez deneyin olmazsa bırakın denilmektedir. Senin adına bir site de açıyorlar sanırım kendi sitelerinin bi alt kademesi olarak açıyorlar orasını tam bilmiyorum. Tabii sadece siteden değil insanlara da canlı canlı konuşarak bu aktiviteyi yapmalısın sadece siteye bel bağlanarak bu iş yürümez. Sürekli kardan paradan başarılı olmuş ( o kadar ülkeden o kadar insan çalışıyor bir kaç başarılı insan modellemesi sunuluyor ) kişilerden bahsedilip iştah kabartıcı slaytlarla güleryüzlü anlatım tekniğini seçiyorlar.

1 yıl geçti aradan bilgi sahibi olarak yargılama hakkımı kullanıyorum tabii ben bu işi yapabilirim diyen arkadaşlar varsa bu tam onlara göre bir iş para kazanabilirler fakat diğer türlüsü gidin yolunu yemeğini sabit maaşınız sigortanız çalışma saati ve tatil günlerinizin belirli olduğu bir işi bırakıp ona göre plan program yapıp hayatınızı sürdürdüğünüz bir yaşamı bırakmak zor gelebilir mi bilmiyorum ben sadece işi anlattım.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
FOREVER LIVING şirketine başvurmuştum ürün satışları hakkında tamamen satış odaklı çalışma şekli. İlk toplantı yapılıyor ürünleri hakkında bilgiler ve bu ürünleri satıpta başarılı olanların kendileri gelip anlatımlarını dinliyoruz. Moladan sonra 2. toplantıya girmedim.

1. toplantı da satış yapamayacakların bu işe başlamaması öğütleniyor ama yine de bir kez deneyin olmazsa bırakın denilmektedir. Senin adına bir site de açıyorlar sanırım kendi sitelerinin bi alt kademesi olarak açıyorlar orasını tam bilmiyorum. Sürekli kardan paradan başarılı olmuş ( o kadar ülkeden o kadar insan çalışıyor bir kaç başarılı insan modellemesi sunuluyor ) kişilerden bahsedilip iştah kabartıcı slaytlarla güleryüzlü anlatım tekniğini seçiyorlar.

1 yıl geçti aradan bilgi sahibi olarak yargılama hakkımı kullanıyorum tabii ben bu işi yapabilirim diyen arkadaşlar varsa bu tam onlara göre bir iş para kazanabilirler fakat diğer türlüsü gidin yolunu yemeğini sabit maaşınız sigortanız çalışma saati ve tatil günlerinizin belirli olduğu bir işi bırakıp ona göre plan program yapıp hayatınızı sürdürdüğünüz bir yaşamı bırakmak zor gelebilir mi bilmiyorum ben sadece işi anlattım.

keşke 2. bölümüde dinleseydin be kardeş ne diyim 1 yıl geçmiş aradan şimdi neden gelipde 2. bölümüde dinlemiyorsun sigortalı yemekli yollu işini bırakmak zorunda değilsin zaten 3-4 ay sonra maaşının 2 katını kazanın ca kendin bırakacaksın :) şunu unutmayın bu beden bu sağlık her zaman bizde olmayacak bir gün gelecek çalışmak istemeyeceğiz çalışmak istesekte çalışabilecek ortamda bulamayabiliriz bunu unutmayın ona göre geleceğinizi planlayın her zaman bir B planınız olsun

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
kandiramazsin bizi :)

Biraz da espri yapalim dimi :)

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kandiramazsin bizi :)

Biraz da espri yapalim dimi :)

:D tabi ama espirinin amacına göre değişir dimi

yaa kusura bakmayın bir video yükleyecektim boyutu 770 mb olduğu için yükleyemedim winrar ile sıkıştımaya çalıştım ama onunda kullanma süresi dolmuş yani kendim ettim kendim buldum :(

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
2. toplantı da pek birşeyin değişeceğini sanmıyorum çünkü 1.de anlatılanlar yeterliydi kardeşim. 2.de tam olarak ayrıntılı ne söylüyorlar onu anlatabilecekmisin burada yok... O zaman 2.ne girseydin deme lütfen. İş satış odaklı ve ne kadar satarsan o kadar para kazanırsın işi başka bir açıklaması yok. Tamam 100 Euro veriliyor zenginlik kapısı hayalleri falan ama sonrasında 100 Euro verip öyle yavaş yavaş zengin mi olunuyor tabii ki de hayır. Ayıptır söylemesi kendini yırtacaksın satış yapacağım diye sonra senden sonra gelenlere de bu işi öğreteceksin yine kendi işine dönmelisin. Ki mutlaka satılacak ve kazanılacak bir durum da yok.

Ortaya konulan ürünlerin daha ucuzu ve aynı kalitelileri internet alışveriş sitelerinde kozmetikçilerde eczanelerde satılmaktadır. Ben neden o kadar para verip o ürünü alayım ki ha olmadı cildim için ya da beden sağlığım için doktora giderim sağlıklı bir yaşam için ne gerekiyorsa o bana söyler, git Forever Livingden şu ürünü al demez bana olsa ilk doktorlar kullanırdı ve ilk tavsiye decekleri şeyler de bu olurdu.

Fazla iddialı bir kurgu, mutlak sürekli başarı ve para değil ki bu. Yıllarını vermiş satışta limitleri zorlayıp sürekli kazanç elde etmş kişileri göstererek herkesinde (kısa sürede ) böyle olacağını sandırmaları çok inandırıcı ve ahlaki değil.

İlk önce iş satış değil dedin sonra satış denilince itiraz etmedin bence ilk önce sözlerin çelişmesin sonra gel burada ayrıntılı bir biçimde işi anlat isteyenler olursa özelden sana ulaşır ve onu da işe kazandırısın.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
2. toplantı da pek birşeyin değişeceğini sanmıyorum çünkü 1.de anlatılanlar yeterliydi kardeşim. 2.de tam olarak ayrıntılı ne söylüyorlar onu anlatabilecekmisin burada yok... O zaman 2.ne girseydin deme lütfen. İş satış odaklı ve ne kadar satarsan o kadar para kazanırsın işi başka bir açıklaması yok. Tamam 100 Euro veriliyor zenginlik kapısı hayalleri falan ama sonrasında 100 Euro verip öyle yavaş yavaş zengin mi olunuyor tabii ki de hayır. Ayıptır söylemesi kendini yırtacaksın satış yapacağım diye sonra senden sonra gelenlere de bu işi öğreteceksin yine kendi işine dönmelisin. Ki mutlaka satılacak ve kazanılacak bir durum da yok.

Ortaya konulan ürünlerin daha ucuzu ve aynı kalitelileri internet alışveriş sitelerinde kozmetikçilerde eczanelerde satılmaktadır. Ben neden o kadar para verip o ürünü alayım ki ha olmadı cildim için ya da beden sağlığım için doktora giderim sağlıklı bir yaşam için ne gerekiyorsa o bana söyler, git Forever Livingden şu ürünü al demez bana olsa ilk doktorlar kullanırdı ve ilk tavsiye decekleri şeyler de bu olurdu.

Fazla iddialı bir kurgu, mutlak sürekli başarı ve para değil ki bu. Yıllarını vermiş satışta limitleri zorlayıp sürekli kazanç elde etmş kişileri göstererek herkesinde (kısa sürede ) böyle olacağını sandırmaları çok inandırıcı ve ahlaki değil.

İlk önce iş satış değil dedin sonra satış denilince itiraz etmedin bence ilk önce sözlerin çelişmesin sonra gel burada ayrıntılı bir biçimde işi anlat isteyenler olursa özelden sana ulaşır ve onu da işe kazandırısın.

bak kendin soruyor kendin cevaplıyorsun sana ısrarla söylüyorum madem 1. bölüme katıldın bişey kaybetmedin 2. bölümede katıl konuya hakim ol ondan sonra zaten kafandaki bütün soru işaretleri yok olacaktır
2. bölümde şirket çalışma iş sistemi , kazanç planı, ve fırsatlar anlatılıyor bunaları hiçmi merak etmedin de ara verilince çıkıp gittin

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Bu fulltime-parttime satılan ürünler;
içecek,besin tamamlayıcı,arı,kilo kontrol,bakım vs ürünleri mineral vitamin vs vs Piyasada bir çok böyle organizasyon tarafından satılmakta...
Muhtemelen FDA,WHO,sağlık bakanlığı onayı falanda vardır,çünkü patentleri hep aynı...
Ve globalleşen dünyaya ayak uyduran aktarcılıktan da farkı yok...

Bu tip şeylere kafanıza göre para akıtacağınıza "aile hekiminize danışın" onlar beslenme,ciltbakım,temizlikten sabundan uyunacak saate kadar herşey hakkında eğitimleri sayesinde size tavsiyede bulunacaklardır...

Bir de mantıklı düşünün bu ürünler olmadan insanlar zaten gayet sağlıklı yaşamakta satılan ürünleri tablet formu olmadan besinlerden sudan rahatça alabilmekteyiz...
Tablet tablet mineral hapı yutmaktansa bir kaç günde bir birkaç çekirdekli kuru üzüm-kuruyemiş tüketmek daha sağlıklıdır çünki doğaldır...

Bu tip bir ürün alacaksam da dünya genelinde güvenilir medikal ilaç firmalarının ürettiklerini-doktor tavsiyesiyle alırım...Kim olduğu ne olduğu belli olmayan iş için bu sisteme girmiş birinden dünyada çok büyük olduğunu iddaa eden bir firmadan değil...

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Constantin kardeşim senin cevaplayamadıklarını cevapladım ben. Kendim sorup kendim cevap vererek şizofrenlik yapmıyorum :D İş sistemi senin altındakiler de o 100 Euroluk ürünü alırsa sende ondan pay alıyorsun ha daha yüksek bir ürün yani pahalı ürün alırsa yada 2 tane alırsa alt halkadan 1 değil 2 tane olur ve kişi sayısı tamamlanınca hesabına para geçer. Kazanç planı dedikleri de budur ;) Fırsatlar ise belirli bir potansiyele ulaştığında (para ve kişi sayısı bazında) seni tatile de gönderiyorlar çalışmasan bile para kazanabilirsin de diyorlar ama tam garanti bir biçimde değil yani her zaman senden sonrakilerin performansına bağlı bu da çok uzun yıllar süren bir durumu gösteriyor.

Halen kabul edemesen de titancılığın gidildiği yoldan bu iş sürdürülmekte şimdi ben söyleyipte yine kabul etmesen bile. Neden Titancılık senin altındakiler eğer para verip o ürünü almazlarsa sende kazanamıyorsun sen kendin pazarlayıp o üründen para kazanma stratejisi üzerine kurgulanmış bir yapı da değil bu iş. Ha kazanırsın ama altındakiler olması lazım hani diyorsunuz ya bir ömür boyu para kazanma işte bu onların bu ürünü aldıkları taktirde gerçekleşecek olan bir durum.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu fulltime-parttime satılan ürünler;
içecek,besin tamamlayıcı,arı,kilo kontrol,bakım vs ürünleri mineral vitamin vs vs Piyasada bir çok böyle organizasyon tarafından satılmakta...
Muhtemelen FDA,WHO,sağlık bakanlığı onayı falanda vardır,çünkü patentleri hep aynı...
Ve globalleşen dünyaya ayak uyduran aktarcılıktan da farkı yok...

Bu tip şeylere kafanıza göre para akıtacağınıza "aile hekiminize danışın" onlar beslenme,ciltbakım,temizlikten sabundan uyunacak saate kadar herşey hakkında eğitimleri sayesinde size tavsiyede bulunacaklardır...

Bir de mantıklı düşünün bu ürünler olmadan insanlar zaten gayet sağlıklı yaşamakta satılan ürünleri tablet formu olmadan besinlerden sudan rahatça alabilmekteyiz...
Tablet tablet mineral hapı yutmaktansa bir kaç günde bir birkaç çekirdekli kuru üzüm-kuruyemiş tüketmek daha sağlıklıdır çünki doğaldır...

Bu tip bir ürün alacaksam da dünya genelinde güvenilir medikal ilaç firmalarının ürettiklerini-doktor tavsiyesiyle alırım...Kim olduğu ne olduğu belli olmayan iş için bu sisteme girmiş birinden dünyada çok büyük olduğunu iddaa eden bir firmadan değil...

siz sağlıklı beslendiğinizimi düşünüyorsunuz gerçekten aldığımız gıdaların besin değeri olması gerektiği gibimi güldürmeyin beni lütfen bir çileğin yumruğum kadar olması, bir domatesin ağzı burnu olması, içtiğimiz meyva sularının sudan ucuz olması size gerçekten sağlıklı geliyorsa diyecek bir şey bulamıyorum siz kola içmeye, sigara içmeye, devam edin bakalım ömrünüz ne kadar uzun olacak
bir insanın ömrü normalde 120 senedir ama biz 60 yaşına gelmiş adama bir ayağı çukurda diyoruz öyle değilmi halbuki daha yolun yarısı

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 13:53 ----------

Constantin kardeşim senin cevaplayamadıklarını cevapladım ben. Kendim sorup kendim cevap vererek şizofrenlik yapmıyorum :D İş sistemi senin altındakiler de o 100 Euroluk ürünü alırsa sende ondan pay alıyorsun ha daha yüksek bir ürün yani pahalı ürün alırsa yada 2 tane alırsa alt halkadan 1 değil 2 tane olur ve kişi sayısı tamamlanınca hesabına para geçer. Kazanç planı dedikleri de budur ;) Fırsatlar ise belirli bir potansiyele ulaştığında (para ve kişi sayısı bazında) seni tatile de gönderiyorlar çalışmasan bile para kazanabilirsin de diyorlar ama tam garanti bir biçimde değil yani her zaman senden sonrakilerin performansına bağlı bu da çok uzun yıllar süren bir durumu gösteriyor.

Halen kabul edemesen de titancılığın gidildiği yoldan bu iş sürdürülmekte şimdi ben söyleyipte yine kabul etmesen bile. Neden Titancılık senin altındakiler eğer para verip o ürünü almazlarsa sende kazanamıyorsun sen kendin pazarlayıp o üründen para kazanma stratejisi üzerine kurgulanmış bir yapı da değil bu iş. Ha kazanırsın ama altındakiler olması lazım hani diyorsunuz ya bir ömür boyu para kazanma işte bu onların bu ürünü aldıkları taktirde gerçekleşecek olan bir durum.

peki sen gerçekten bu ürünlere kimsenin ihtiyacı yokmu diyorsun bu ürünler satılamazmı diyosun kimse gelip bu ürünleri indirimli almak için kayıt olmazmı diyorsun gel seni hiç tanımadığım sadece şirkete gelince selam verdiğim iansanlarla tanıştırim onlar sana anlatsınlar nasıl bu ürünler ile kendi ve sevdikleri insanların sağlığına kavuştuklarını kimisi astımını kimisi şekerini kimsi kilolarını kimisi zayıflığını halsizliğini kimisi miğde ülserini kimisi böbrek taşlarını anlatsın sana nasıl kurtulduklarını anlatsın ama siz daha gelipte dinlemekten korkuyorsunuz ben ne diyebilirimki size

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
siz sağlıklı beslendiğinizimi düşünüyorsunuz gerçekten aldığımız gıdaların besin değeri olması gerektiği gibimi güldürmeyin beni lütfen bir çileğin yumruğum kadar olması, bir domatesin ağzı burnu olması, içtiğimiz meyva sularının sudan ucuz olması size gerçekten sağlıklı geliyorsa diyecek bir şey bulamıyorum siz kola içmeye, sigara içmeye, devam edin bakalım ömrünüz ne kadar uzun olacak
bir insanın ömrü normalde 120 senedir ama biz 60 yaşına gelmiş adama bir ayağı çukurda diyoruz öyle değilmi halbuki daha yolun yarısı

msjıma vermiş olduğun cevap kısmen doğru olsada gülebilecek bir durumda değilsin...
internete bakmadan sattığın mineral ve vitaminlerin isimlerini,dozlarını,max günlük alım dozlarını,yan etkilerini,eksikliklerinin etkilerini,fazla alımının ve eksikliğinin yaptığı hastalıkları sayabileceğini hiç sanmıyorum...
ki benim mesleğim bunları saymak,bilmek...bunları okudukça ben gülüyorum çünkü böyle ıvır zıvır satanıda,hacemat önerenide,elimde bioenerji var diyenide gördüm...
artı bunları saymak bilmek senin yetkinde değilken bu işe soyunuyorsun...bu vitamin-minerali sattıgın adam fazla alırsa ne olacak?kim nasıl tedavi edecek?
forumda cevap vermek kolay,senin durumunun belli, dükkan açmışsın,ama fazla keskin konuşma arkadaşım şarlatanlık sınırındasın:p böbrek taşı astımmış...
insan ömrünün 120 sene olduğunu nerden biliyorsun?işveçli bilimadamlarımı söyledi tvde:D
"insanların sağlığına kavuştuklarını kimisi astımını kimisi şekerini kimsi kilolarını kimisi zayıflığını halsizliğini kimisi miğde ülserini kimisi böbrek taşlarını anlatsın sana nasıl kurtulduklarını anlatsın" diyerek halkı kandırıp kazıklama derdine düşmeyelim lütfen.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
msjıma vermiş olduğun cevap kısmen doğru olsada gülebilecek bir durumda değilsin...
internete bakmadan sattığın mineral ve vitaminlerin isimlerini,dozlarını,max günlük alım dozlarını,yan etkilerini,eksikliklerinin etkilerini,fazla alımının ve eksikliğinin yaptığı hastalıkları sayabileceğini hiç sanmıyorum...
ki benim mesleğim bunları saymak,bilmek...bunları okudukça ben gülüyorum çünkü böyle ıvır zıvır satanıda,hacemat önerenide,elimde bioenerji var diyenide gördüm...
artı bunları saymak bilmek senin yetkinde değilken bu işe soyunuyorsun...bu vitamin-minerali sattıgın adam fazla alırsa ne olacak?kim nasıl tedavi edecek?
forumda cevap vermek kolay,senin durumunun belli, dükkan açmışsın,ama fazla keskin konuşma arkadaşım şarlatanlık sınırındasın:p böbrek taşı astımmış...
insan ömrünün 120 sene olduğunu nerden biliyorsun?işveçlili bilimadamlarımı söyledi tvde:D
halkı kandırıp kazıklama derdine düşmeyelim lütfen.

mademki vitaminler, mineraller, aminoasitler,hakkında bilgiye sahibim diyosunuz gelin sizi şirketimiz ile çalışan prof.dr.okanyıllar hocamızla tanıştırayım kendisi İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi dir şirketimiz çalışanlarına eğitim vermektedir

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
mademki vitaminler, mineraller, aminoasitler,hakkında bilgiye sahibim diyosunuz gelin sizi şirketimiz ile çalışan prof.dr.okanyıllar hocamızla tanıştırayım kendisi İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi dir şirketimiz çalışanlarına eğitim vermektedir
iyi öyle biri varsa artık çalışamaz,yeni yasalar malum...soyadı ne?öyle okan okan hemde prof diyerek olmaz...yoksa bizim ezcacılık mezunu olan prof. okanmı?dr değil o ezcacılık mezunu:p

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bu ahlaksız, utanmaz adi herifi atın dışarı. buna bak ya!!!!!!! pişkinliğine, kurnazlığına artık dayanamadım. utanmaz ahlaksız karşındakini APTAL zannediyor. buna adminler bir şey yapsın. yoksa bir girerim bu üç kağıtçıya elimde kalır.

sırf bana hakaret etmek için mi üye oldun hakaretlerinin hepsini sana iyade ediyorum ve cehaletine veriyorum allah (cc) ıslah etsin

---------- Post added at 14:20 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

iyi öyle biri varsa artık çalışamaz,yeni yasalar malum...soyadı ne?öyle okan okan hemde prof diyerek olmaz...yoksa bizim ezcacılık mezunu olan prof. okanmı?dr değil o ezcacılık mezunu:p

iyi bak okan yıllar yazıyo orda

ben bu forumda 2 senedir varım ve burayı bir aile olarak görüyorum bu yüzden bu kadar sabırla mesajlara cevap yazıyorum lütfen biraz höşgörülü olun

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Niye dinlemekten korkayım sistemi biliyorum dinlemekten değil bu işi bildiğimden dinlemiyorum zamanım değerlidir o iş için harcayamam ama harcamak isteyene de mani olmuyorum yineliyorum yapabilecek olanlar kaçırmasın.

Arkadaşlar sistemi anlatmış bulunyorum Titanvari bir yapıda para kazanabileceğiniz bir sektör. Ben anlatıp da böyle bir sistem değil diyemedi zaten arkadaşım :( Olay ne kadar çok kişi kazandırsanız şirkete şirket manyak para kazanıp sizede kazanırsınız diyor ama yeterki adam kazandırın bu şirkete.

Şimdi 150 küsür ülkede bilmem kaç tane ofisi bulunan ve milyonlarca insana ulaşmış bu ürünlerin çok az kısmı artık şikayetlerinin olmadığını dile getiriyor. Aynı bir durumda doktorlar 150 aşkın ülkede milyonlarca insana böyle bir yapıda bu ürünleri satmadan ulaşsaydı 100.000 katı artık şikayet etmeyen insanlar ortaya çıkardı.

OLAY BU ÜRÜNLERİMİZİ ALIN SAĞLIKLI OLUN STRATEJİSİ ÜZERİNDEN GİTMİYOR ALIN ALDIRIN KAZANIN KAZANDIRIN STRATEJİSİ ÜZERİNDEN PARA AKIŞI SAĞLANIYOR. Kardeşim sen yine herşeye itiraz edeceksin ama sağlıklı beslensem böyle şeylere ihtiyacım yok rahatsızlansam yine ilaçlar kullanmadan ona göre vitamini olan gıdalara yöneliyorum. Olmadı bu işe yıllarını vermiş doktoru devreye sokuyorum. Ne gerek var Living'in ürününü alıp ona para kazandıracağım. Uzun yıllar denenmiş ilaçlar haybeye miorada duruyor olmazsa ilaçda kullanırım. Adamların işi belli sadece para kazanmak ve yeni gelenlere de en iyi slaytları gösterip iştahını kabartarak insan çekmek.

Neyse ben gitmek zorundayıp iletime mesaj atılırsa akşam yada akşama doğru yine buralarda olurum ben.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Niye dinlemekten korkayım sistemi biliyorum dinlemekten değil bu işi bildiğimden dinlemiyorum zamanım değerlidir o iş için harcayamam ama harcamak isteyene de mani olmuyorum yineliyorum yapabilecek olanlar kaçırmasın.

Arkadaşlar sistemi anlatmış bulunyorum Titanvari bir yapıda para kazanabileceğiniz bir sektör. Ben anlatıp da böyle bir sistem değil diyemedi zaten arkadaşım :( Olay ne kadar çok kişi kazandırsanız şirkete şirket manyak para kazanıp sizede kazanırsınız diyor ama yeterki adam kazandırın bu şirkete.

Şimdi 150 küsür ülkede bilmem kaç tane ofisi bulunan ve milyonlarca insana ulaşmış bu ürünlerin çok az kısmı artık şikayetlerinin olmadığını dile getiriyor. Aynı bir durumda doktorlar 150 aşkın ülkede milyonlarca insana böyle bir yapıda bu ürünleri satmadan ulaşsaydı 100.000 katı artık şikayet etmeyen insanlar ortaya çıkardı.

OLAY BU ÜRÜNLERİMİZİ ALIN SAĞLIKLI OLUN STRATEJİSİ ÜZERİNDEN GİTMİYOR ALIN ALDIRIN KAZANIN KAZANDIRIN STRATEJİSİ ÜZERİNDEN PARA AKIŞI SAĞLANIYOR. Kardeşim sen yine herşeye itiraz edeceksin ama sağlıklı beslensem böyle şeylere ihtiyacım yok rahatsızlansam yine ilaçlar kullanmadan ona göre vitamini olan gıdalara yöneliyorum. Olmadı bu işe yıllarını vermiş doktoru devreye sokuyorum. Ne gerek var Living'in ürününü alıp ona para kazandıracağım. Uzun yıllar denenmiş ilaçlar haybeye miorada duruyor olmazsa ilaçda kullanırım. Adamların işi belli sadece para kazanmak ve yeni gelenlere de en iyi slaytları gösterip iştahını kabartarak insan çekmek.

Neyse ben gitmek zorundayıp iletime mesaj atılırsa akşam yada akşama doğru yine buralarda olurum ben.

kusura bakmayın ama ben ne desem siz yine bildiğinizi söylüyorsunuz titan ile kıyaslıyorsunuz ben size daha bir şey söylemiyorum allah (cc) yolunuzu açık tutsun

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sözün özü :) constantin Burdan sana ekmek yok :D (şaka)

ama millet o kadar iyi getirisi olan bir işe niye yanaşmıyor? az da olsa anlamış olmalısın. Bu şeyler balon. Bir ara eline yeşil yuvarlak ortası delik bir top alan herkes, tanesini 70 küsür liraya satıp, deterjan parasının %90 tasarrufundan bahsediyordu. Sonunda o toplar satıcıların elinde patladı. Sanıyorum bahsettiğin sistemde bunun gibi birşey :) Bu işler geleceği olan işler değil. Sanıyorum bunun sende farkındasın. Sen çok iyi niyetli olabilirsin. Ama Sana adam getirmen karşılığında prim vereceğini vaadeden firma benim gözümde sahtekardır. Bence konuyu çok uzatmaman gerek. Herkes reklamını ve irtibat numaralarını gördü. Sana hayırlı işler :D

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

tamda bu sebepten konuyu kapat diyecektim. Bak birisi sonunda patlamış, :S

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
asıl Allah sizler gibilerin müstehakını versin. adi şerefsizler. sen bu kelimeleri hak ediyorsun. çünkü, sizin gibilerden çok çektim. benim halamın oğlu ile en yakın samimi komşum buna üyeler idi. akrabamın evine misafirliğe gidiyorum, çay, tatlı derken önüme ürünler çıkarıyor, met ediyor. resmen zorla bana o ürünü satmaya çalışıyordu. yok efendim falan gün evde toplantımız var, ısrarla gel katıl diyor. inan ki öyle bir seviyeye getirdiki resmen akrabalık bağımız soğudu. kendi akrabamız içinde dedikodu oldular. akrabalarım nefret ettiler. bu ne yaaa!!

aynı şekilde komşumla öyle. siz bela mısınız milletin başına. öküz herifler. benim ağzımı daha fazla bozdurma defol git bu siteden. sen enaiyi, aptal bulmak istiyorsun. ama avucunu yalarsın bre şerefsiz.

terbiyeni düzeltmediğin sürece sana cevap yazmıycam kimse sen istedin diye bana soru sormadı sen istedin diyede kimse beni atmaz

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ha birde şu avatarını değiştir constantin. Bu avatarla sen bir tane bile ürün satamassın, adamda bulamassın. acayip itici .. Şeytan gibi duruyo :D

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
sözün özü :) constantin Burdan sana ekmek yok :D (şaka)

ama millet o kadar iyi getirisi olan bir işe niye yanaşmıyor? az da olsa anlamış olmalısın. Bu şeyler balon. Bir ara eline yeşil yuvarlak ortası delik bir top alan herkes, tanesini 70 küsür liraya satıp, deterjan parasının %90 tasarrufundan bahsediyordu. Sonunda o toplar satıcıların elinde patladı. Sanıyorum bahsettiğin sistemde bunun gibi birşey :) Bu işler geleceği olan işler değil. Sanıyorum bunun sende farkındasın. Sen çok iyi niyetli olabilirsin. Ama Sana adam getirmen karşılığında prim vereceğini vaadeden firma benim gözümde sahtekardır. Bence konuyu çok uzatmaman gerek. Herkes reklamını ve irtibat numaralarını gördü. Sana hayırlı işler :D

---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

tamda bu sebepten konuyu kapat diyecektim. Bak birisi sonunda patlamış, :S

mesajın da 2 kere sanıyorum yazmışsın işte bu yüzden kaybediyoruz millet olarak herşeyi çok biliyoruz herşeyi sandığımız gibi düşünüyoruz ama ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu elimizdeki fırsatları kaçırınca anlıyoruz sizede saygı duyuyorum

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
mesajın da 2 kere sanıyorum yazmışsın işte bu yüzden kaybediyoruz millet olarak herşeyi çok biliyoruz herşeyi sandığımız gibi düşünüyoruz ama ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu elimizdeki fırsatları kaçırınca anlıyoruz sizede saygı duyuyorum şurda ahlak sınırları içerisinde konuşabiles insanlarla daha iyi olacak ama ne yapalım cahilliğin gözü kör olsun
Sanmıyorum o zaman, Eminim. Yaptığın iş, insanları kullanarak Dolandırmak Değil! Dolandırılmalarını sağlamak... Bir işe sebep olan, onu yapmış gibidir.

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10

....tanıştırim onlar sana anlatsınlar nasıl bu ürünler ile kendi ve sevdikleri insanların sağlığına kavuştuklarını kimisi astımını kimisi şekerini kimsi kilolarını kimisi zayıflığını halsizliğini kimisi miğde ülserini kimisi böbrek taşlarını anlatsın sana nasıl kurtulduklarını anlatsın....size

Allac(cc) diyorsunda arkadaşım,şekeri olan biri buna inanıp medikal tedavisini bırakıp vitamin-minerale başlasa, şeker komasına girse-ölse,gözü-böbreği vs zarar görse,yada hiç birşey olmasa sadece seker komasına girse sağsağlim kurtarsalar...
bu hak ödenirmi?ödenebilirmi?şeker hastalığının tedavisi yokki,doktorların verdiği bi kaç hap ve insülin türevleriyle falan kontrol altında tutuluyor...astımın tedavisi varmı?iyileşiyorlarmı?

ülserlerin yüzde kaçı h.pilori bakterisi kaynaklı?vitamin mineral bu bakteriyi öldürüyormu?ozaman 3kalemlik reçeteyi 2 ay niye kullanıyorlar?hadi bakteri kaynaklı değil diyelim tümör varsa o ülsere olduysa...hormon üreten başka bir tümör varsa...bu hak ödenirmi?

böbrek taşı diyorsunda böbrek tasının tipini bilmeden nasıl preparat öneriyorsun ya verdiğin vitamin aminoasit üstünde birikir taşı büyütürse?bu hak nasıl ödenir...
zorlu idrar yaptırma yada taş büyükse alınması harici tedavi varmı?

zayıflık-halsizlik altta yatan başka bir hastalıktansa bu hak nasıl ödenir...
Allah aşkına 3kuruş için yapmayın böyle...
bu ülkede tüm sağlık çalısanları dağ tas dolastı herkesi aşıladı sizin gibiler yüzünden insanlar kısır kalacak diye cocuklarını sakladı polio yüzünden kolunu kaldıramayanlar var...bu hak ödenirmi...
başlık kitlenmedi bende başka birşey yazamıcam artık...
hastalık adı söyleyip tedavisi bende demeyin...yazık

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Allac(cc) diyorsunda arkadaşım,şekeri olan biri buna inanıp medikal tedavisini bırakıp vitamin-minerale başlasa, şeker komasına girse-ölse,gözü-böbreği vs zarar görse,yada hiç birşey olmasa sadece seker komasına girse sağsağlim kurtarsalar...
bu hak ödenirmi?ödenebilirmi?şeker hastalığının tedavisi yokki,doktorların verdiği bi kaç hap ve insülin türevleriyle falan kontrol altında tutuluyor...astımın tedavisi varmı?iyileşiyorlarmı?

ülserlerin yüzde kaçı h.pilori bakterisi kaynaklı?vitamin mineral bu bakteriyi öldürüyormu?ozaman 3kalemlik reçeteyi 2 ay niye kullanıyorlar?hadi bakteri kaynaklı değil diyelim tümör varsa o ülsere olduysa...hormon üreten başka bir tümör varsa...bu hak ödenirmi?

böbrek taşı diyorsunda böbrek tasının tipini bilmeden nasıl preparat öneriyorsun ya verdiğin vitamin aminoasit üstünde birikir taşı büyütürse?bu hak nasıl ödenir...
zorlu idrar yaptırma yada taş büyükse alınması harici tedavi varmı?

zayıflık-halsizlik altta yatan başka bir hastalıktansa bu hak nasıl ödenir...
Allah aşkına 3kuruş için yapmayın böyle...
bu ülkede tüm sağlık çalısanları dağ tas dolastı herkesi aşıladı sizin gibiler yüzünden insanlar kısır kalacak diye cocuklarını sakladı polio yüzünden kolunu kaldıramayanlar var...bu hak ödenirmi...
başlık kitlenmedi bende başka birşey yazamıcam artık...
hastalık adı söyleyip tedavisi bende demeyin...yazık
ben ilaç demedim burda hiç doktoru bırakın bize gelinde demedim sizin amacınızı ben anlıyorum ve sizi tebrik ediyorum yüreğindeki iyilik o kadar büyük ki hiç tanımadığın insanları bile savunuyorsun ama nolur beni yanlış anlayarak cevap yazmayın ben bu ürünleri bitkisel gıda takviyesi ürünler olarak söylüyorum zaten ilaç demem şirket ilkeleri dışındadır benim burda ilaç demem şirketteki distribitörlüğümün fesh edilmesine neden olur hem ilaç demem zaten isteyen bu ürünleri alıp doktoruna götürüyor gösteriyor tabiki sonuçta doktor sertifikaları görünce hiç bişey demiyor bazılar ben görmedim duymadım diyor :)

sevenlive123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
constantin bey kardeşim bu forever living esentepe de yeri gidip dinledip işin özü 800 yada 200 tl sonra sende buluncan ya 800 yada 200 tl alacak akıllı kişler derken bunlar ne kadar çoğaltırsan kademe atlıyacan falan filan ama bunu yaparkende herşey mübahdır deyip ürünler diyecen para kazanma diyecen hayır duyaları diyecen sonunda işi ya 800 yada 200 e bağlıyacan
bu iş bir çok kişi para kazanabilir ama ne kadar helal haram dır düşünmek lazım derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar