Paris'e Miras Şoku!

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hilton ailesinin 79 yaşındaki patronu Barron Hilton, torununun ailenin adını lekelediğini ve kendileri için bir utanç olduğunu belirterek Paris�i 50 milyon dolarlık mirastan mahrum bırakacağını açıkladı. Dede Hilton, Paris�in hakkını yardım derneklerine bağışlayacağını açıkladı. Ama Paris kendi başına da yılda 7 milyon dolar kazanıyor. Çünkü her gittiği davetten 50 bin dolara yakın para alıyor. ayrıca kendi adıyla çıkardığı saat ve parfüm markası var.

kaynak: http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=31.07.2007&Newsid=130148&Categoryid=45

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Dedeye bak, ne ile korkutuyo torununu.. kafayı yemiş parisin yaptıkları karşısında :p onun dedeye medeye ihtiyacı yok valla, çok bekler dede hilton :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
bence de artık dedesine ihtiyacı yok. orasını burasını açsa zaten milyon dolar ediyor. ha, ben verir miyim? ben ne vericem ona o kadar para. videolarda görmediğimiz bi yeri kalmadı zate.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Yazık ama dedesine.. belli ki olanlardan sonra kendisini bu şekilde huzurlu hissedicek.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bu hareketleri yapana kadar dedesi nerdeymiş acaba :)

agac yaşken eğilir die güzel bi atasözümüz var

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
dedesini tebrik ettim yanlız dedığiniz gibi şimdiye kdr aklı nerdeydi belki bu hareketi önce yapsaydı bu kdr sapıtmazdı.çekmediği film kalmadı :p (A)

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
RuNaL dedi ki:
bu hareketleri yapana kadar dedesi nerdeymiş acaba :)

agac yaşken eğilir die güzel bi atasözümüz var

bence de runal... paris yaşken eğilmişti bile :* :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Troy dedi ki:
bence de artık dedesine ihtiyacı yok. orasını burasını açsa zaten milyon dolar ediyor. ha, ben verir miyim? ben ne vericem ona o kadar para. videolarda görmediğimiz bi yeri kalmadı zate.
yani görmesen verecen :D hem sende o para ne gezer SDN yi borsaya acsak cıkarmı o para...yok yok genede olmaz :) yetimin hakkını bu kadını yedirmeylim lütfen SDN mize sahip cıkalım arkadaslar :#

EnforceR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dede senin yüzünden oldu zaten ne olduysa zamanında everemediniz kızı şimdi katlanırsınız :)

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
EnforceR dedi ki:
dede senin yüzünden oldu zaten ne olduysa zamanında everemediniz kızı şimdi katlanırsınız :)
Sanki Parisi istedinde vermediler :D :D :# (&)

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
En iyisi "Paris Hilton Sevenler Derneği" açalım.Paris'e bakmak isteyenler derneğe üye olup katkıda bulunsunlar :D

Majeste

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Tabii ki ama sadece ben bakmak isterim. :D Diğerleri neden bakıyor ki? :D