Paris'e Miras Şoku!

lucifer

Profesör
Hilton ailesinin 79 yaşındaki patronu Barron Hilton, torununun ailenin adını lekelediğini ve kendileri için bir utanç olduğunu belirterek Paris�i 50 milyon dolarlık mirastan mahrum bırakacağını açıkladı. Dede Hilton, Paris�in hakkını yardım derneklerine bağışlayacağını açıkladı. Ama Paris kendi başına da yılda 7 milyon dolar kazanıyor. Çünkü her gittiği davetten 50 bin dolara yakın para alıyor. ayrıca kendi adıyla çıkardığı saat ve parfüm markası var.

kaynak: http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=31.07.2007&Newsid=130148&Categoryid=45

patrick

Profesör
Onursal Üye
Dedeye bak, ne ile korkutuyo torununu.. kafayı yemiş parisin yaptıkları karşısında :p onun dedeye medeye ihtiyacı yok valla, çok bekler dede hilton :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
bence de artık dedesine ihtiyacı yok. orasını burasını açsa zaten milyon dolar ediyor. ha, ben verir miyim? ben ne vericem ona o kadar para. videolarda görmediğimiz bi yeri kalmadı zate.

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
bu hareketleri yapana kadar dedesi nerdeymiş acaba :)

agac yaşken eğilir die güzel bi atasözümüz var

flood_77

Profesör
dedesini tebrik ettim yanlız dedığiniz gibi şimdiye kdr aklı nerdeydi belki bu hareketi önce yapsaydı bu kdr sapıtmazdı.çekmediği film kalmadı :p (A)

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
Troy dedi ki:
bence de artık dedesine ihtiyacı yok. orasını burasını açsa zaten milyon dolar ediyor. ha, ben verir miyim? ben ne vericem ona o kadar para. videolarda görmediğimiz bi yeri kalmadı zate.
yani görmesen verecen :D hem sende o para ne gezer SDN yi borsaya acsak cıkarmı o para...yok yok genede olmaz :) yetimin hakkını bu kadını yedirmeylim lütfen SDN mize sahip cıkalım arkadaslar :#

anticor

Profesör
En iyisi "Paris Hilton Sevenler Derneği" açalım.Paris'e bakmak isteyenler derneğe üye olup katkıda bulunsunlar :D