Parayı Değerlendirme

Bu konuyu okuyanlar

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar, eldeki 500 tl parayı nasıl değerlendirebilirim her ay arttırabilirim amacım eldeki parayı ikiye katlamak dropshipping düşündüm fakat iş göründüğü gibi değil içine girdikten sonra reklam vs baya para gidiyor ama bu tarz da olabilir al sat veya başka ne tür önerileriniz olur tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
303
Uğraşma kardeşim bu işlerle... kendine düzenli gelir elde edebileceğin tam zamanlı bir iş bul tamam... akşam eve geldiğinde dolaptan buzz gibi bir bira çıkarır öteki elinede sigara oh bee hayattan başka beklentin ne ki? Şahsen ben bu dediklerimi yapıyorum ve evet mutluyum biraz daha biriktireyim altıma bi huawei telefon çekerim zira 4,5 yıldır samsung e1205 kullanıyorum zamanında 70 tl ye almıştım ;) şimdi 140 dan aşağı yok beee %100 zam... gerçi bu devirde zamsız bir şey yok ki...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
ALTIN veya petrol ama petrol senin değil de belki torunlarına yarar :), ama altın daha daimi olur hem kısa hem uzun vadede

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Uğraşma kardeşim bu işlerle... kendine düzenli gelir elde edebileceğin tam zamanlı bir iş bul tamam... akşam eve geldiğinde dolaptan buzz gibi bir bira çıkarır öteki elinede sigara oh bee hayattan başka beklentin ne ki? Şahsen ben bu dediklerimi yapıyorum ve evet mutluyum biraz daha biriktireyim altıma bi huawei telefon çekerim zira 4,5 yıldır samsung e1205 kullanıyorum zamanında 70 tl ye almıştım ;) şimdi 140 dan aşağı yok beee %100 zam... gerçi bu devirde zamsız bir şey yok ki...
öğrenciyim o yüzden elimde ki para boşa harcanıyor hep azda olsa değerlensin diye düşündüm