Para Kazanma Programı Arıyorum

rido_knight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba başlıkta aradğımı belirttim.Şu zamanlarda günde 50 kuruş-1 lira vs kasabileceğimiz bi uygulama var mı acaba ?fazla olmasına gerek yok oyunlarda kullanmak için istiyorum..teşekkürler

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Belli reklam siteleri var, tıklayınca para kazanıyorsun ama 1 dolar kazanayım diye harcadığın zaman daha değerli.

rido_knight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Belli reklam siteleri var, tıklayınca para kazanıyorsun ama 1 dolar kazanayım diye harcadığın zaman daha değerli.
:/ ya hocam şu winat9 gibi pratik 10 20 cent verenleri yok mu harbiden..konuştuğum herkes aynı şeyi dedi bana pratik bi şekilde yapıcam her gün o köşede birikecek diye düşünüyodum ama hayal kuruyorum heralde.

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bi programci olarak tavisiyem, eger gercekten para kazanmak istiyorsan, android uyugulama gelistir. vaktini ögrenmeye harca. yada git vaktini bi ustanin yaninda meslek ögrenemeye harca. en azindan bi zanaatin olur! Kolay paradan hayir gelmez! alin teri ile kazanilan para kadar degerlisi yoktur centi centine kurusu kurusuna ..

rido_knight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bi programci olarak tavisiyem, eger gercekten para kazanmak istiyorsan, android uyugulama gelistir. vaktini ögrenmeye harca. yada git vaktini bi ustanin yaninda meslek ögrenemeye harca. en azindan bi zanaatin olur! Kolay paradan hayir gelmez! alin teri ile kazanilan para kadar degerlisi yoktur centi centine kurusu kurusuna ..

Ehehe çok haklısınız da emek vererek kazandığım parayı oyuna vermem ben :D Hani olurda winat9 tarzı bişey yakalarsam diye demiştim ama yoksa kasmanın anlamı yok neyse artık..Programlama kısmına girmek istiyorum bende bakalım zaman bulabilirsek yapmaya çalışacaz bişeyler.Sizin önere bileceğiniz bi konu ya da kitap var mı başlamak içn.bize C gösterildi sadece oda pek istenileni vermiyor arkadaş.Hesap makinesi görevi gören şeyler yazdık resmen.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Anket doldurarak aylık 50 TL'ye yakın bi para kazanabilirsin bırakmıştım bende başlıyacam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
global test markete gir anket doldurarak para kazanabilirsin ben 150 dolar almıştım. cok bisey beklemiyorsan