Soru Papara Nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Sytx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar benim para çekmeyle işim yok ve sözleşme istemediğim için lite card düşünüyorum. Sadece bazen steamden oyun alıcam. Lite Card'da hesap onayı tc falan gerekiyormu?

Son düzenleyen moderatör:

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Ben, Black Card kullanıyorum şöyle anlatayım Papara benim kullandığım en iyi ön ödemeli kart. Lite Card'ı teknosa'dan vs. alıyorsunuz bildiğim kadarıyla sözleşme istemiyor. Para çekme ile işiniz yoksa Lite card alın geçin.

Reaksiyon puanı
3,027
Ben ve arkadaşlarım kullanıyor, bugüne kadar problem yaşamadık yaşadıysak da uğraştırmadan sorunu çözdüler. Bence black card al kafan rahat olsun. Hem evine geliyor, hem de para gönderme ve alma kısıtlamaları kalkıyor. Eğer tek yapacağın online oyun almaksa sanal kartı kullanabilirsin. Gidip ATM'den sanal karta para yükler alırsın oyununu.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Ben ve arkadaşlarım kullanıyor, bugüne kadar problem yaşamadık yaşadıysak da uğraştırmadan sorunu çözdüler. Bence black card al kafan rahat olsun. Hem evine geliyor, hem de para gönderme ve alma kısıtlamaları kalkıyor. Eğer tek yapacağın online oyun almaksa sanal kartı kullanabilirsin. Gidip ATM'den sanal karta para yükler alırsın oyununu.
ben atm'den sanal karta para yüklemeyi denedim sorun yaşadım işlemim gerçekleşmedi.

American Megatrends

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Arkadaşlar benim para çekmeyle işim yok ve sözleşme istemediğim için lite card düşünüyorum.
Black Card varken ve ücretsizken Lite Card alınmasını mantıklı bulmuyorum.
Lite Card'da hesap onayı tc falan gerekiyormu?
Sadece uygulama üzerinden kimlik bilgilerinizi giriyorsunuz (?).
Papara alternatifi olarak Tosla'ya da bakabilirsiniz. Bana kampanyaları daha güzel geliyor. :blush: