papara güvenilir mi

Bu konuyu okuyanlar

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
youtube da çok kişi papara black kart ile ilgili video çekmiş sanki reklam parası alıyollarmış gibi ve anlatılana göre çoğu avantajları varmış mesala netflixi ödediğimiz de papara yarısını bize ödüyormuş ve eczanelerden alışveriş yapınca bu çok güzel bişey ama kafamı kurcalıyor bu kart yıllık ücret almıyor bizden üstüne böyle avantajları ve para yollarken kesmiyor bunlar nasıl para kazanıyor da bize bu avantajları sağlıyolar kimse babasının hayrına yapmaz sizce güvenilir mi almak isteme sebebim para yollarken kesim yapmaması ve internet alışverişlerin de kullanmak için almak istiyorum ve son serim hangi bankamatikten paramızı çekebilriz

yunganil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ben kullanıyorum çoğu atmden paramızı çekebiliyoruz. gayet güvenilir şu an pandemi döneminde kart 2 haftaya geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kullanıyorum çoğu atmden paramızı çekebiliyoruz. gayet güvenilir şu an pandemi döneminde kart 2 haftaya geliyor
Sanal kart oluşturarak internetten alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Yandex Toloka’dan yaptığım görevlerde kazandığım paraları papara üzerinden çekiyordum sıkıntısızdı.

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanal kart oluşturarak internetten alışverişinizi yapabilirsiniz.
o nasıl oluyor nasıll para yatırıyoruz

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
kredi verebiliyor mu bu kart ? yani yarın cart diye biri bizim adımıza gümletip, bize ödettirmesinler ?

soykan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
18 yaşından büyüksen EnPara, değilsen Tosla (akbank) kart öneririm.

Bartuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Enpara da benzer kampanyalar yapıyordu. Adamlar yatırılan paraları işleterek zaten her türlü kar ediyor yani kampanya yapıp müşteri çekmek istemeleri normal. Güvenilir olduğunu düşünüyorum.

BDevelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bugüne kadar herhangi bir problem yaşatmadı. Tavsiye ederim.

Son mesajlar