Paketimi Değiştirebiliyor muyum?

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,877
ArkDaşlar eve ttnet aldık ama pek memnun değiliz. Fiber sınırsız alcaktık ama altyapı yok dediker. Yine de normal hız sınırsız çekilir diyo bizim arkadaşlar orasını bilmiyorum. Babamın kendi adına telefon üyeliği var dı 10 yıllık. Onu da bahane edip Akıllı 16 Gb verdiler 39 muydu 49 muydu ne. Zaten telefonu kullanmıyoruz zaten bize de bu paketi fırsat diye kakaladılar. Geçen 2 tane fatura geldi. Biri telefon biri internet. Ve ikisinin toplamı 55 civarı bişey. Şimdi babam paketten memnun olmadığını belirtip normal hızda sınırsız alabilir mi?

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,877
Up up

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ArkDaşlar eve ttnet aldık ama pek memnun değiliz. Fiber sınırsız alcaktık ama altyapı yok dediker. Yine de normal hız sınırsız çekilir diyo bizim arkadaşlar orasını bilmiyorum. Babamın kendi adına telefon üyeliği var dı 10 yıllık. Onu da bahane edip Akıllı 16 Gb verdiler 39 muydu 49 muydu ne. Zaten telefonu kullanmıyoruz zaten bize de bu paketi fırsat diye kakaladılar. Geçen 2 tane fatura geldi. Biri telefon biri internet. Ve ikisinin toplamı 55 civarı bişey. Şimdi babam paketten memnun olmadığını belirtip normal hızda sınırsız alabilir mi?

Bildiğim kadarı ile telekoma gidip oradan telefonu iptal ettirebiliyorsunuz yani evet normal hızda sınırsız alabilirsiniz.

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sınırsız diye birşey yok adil kullanım saçmalığı var hızın kaç olursa olsun kotayı aştığın zaman 3 mbite iniyor ay başı tekrar eski hızına çıkıyor.
Ek ücret ödeyerek adil kullanım zımbırtısından kurtulman mümkün ?

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,877
Şimdi beyler ben ve annem ttnet e gittik bilgi aldık. Babamın şehir merkezinde başvurduğu ttnet bizi kazıklamış. Babamın 10 yıllık telefon aboneliği vardı ve biz kapatacaktık bunu. Bize de bu kampanyayı kakaladılar. Bunu dilekce ile şikayet edip paketimi değiştirebilir miyim? Bir de makul fiyatte normal ya da ultranet akk uygun inetrnet paketleri neler??