Paint 3D Siyah Ekran Hatası

Bu konuyu okuyanlar

clarence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar, Paint 3D uygulamasından son derece memnunum. Fakat kullanmaya başladığımdan beri bir hata ile karşı karşıyayım. Uygulamayı kullanmaya başladıktan 1-5 Dakika arası sonra her dokunduğumda, işlem yaptığımda veya bir şey çizdiğimde ekran gidiyor (Siyah oluyor) yaptığım işlemi bıraktığım zaman ekran geliyor. Her türlü önerilerinize açığım:

PC: HP-RA012NT - İNTEL CELERON N3060 - 4GB RAM - 500GB HDD (Bilgisayar ile ilgili herhangi bir problemim yok, bu uygulama dışında...)

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Paint 3D'ye başlat menüsü üzerinden sağ tıkladığımda kaldırılabildiğini görüyorum. Kaldırıp Microsoft Store üzerinden tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.
Paint ile neler yapıyorsunuz bu arada? Siz konuyu açınca uygulamayı ilk defa açtığımı fark ettim ben de.

clarence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Photoshop gibi dostum. Gerçekten çok basit bir uygulama her türlü fotoğraf düzenleme işlerimi bununla hallediyorum gerçekten Windows 10 da en çok sevdiğim uygulama.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Photoshop kadar olamayacağına eminiz ama ufak tefek işlerinizi görebiliyorsanız gayet güzel tabii. Sisteminiz biraz eski. Sanırım Windows 10 kullanıyorsunuzdur. SSD'de olmadığını düşünürsek aslında bu tarz uygulamalarda takılma yaşamanız normal.

clarence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Photoshop kadar olamayacağına eminiz ama ufak tefek işlerinizi görebiliyorsanız gayet güzel tabii. Sisteminiz biraz eski. Sanırım Windows 10 kullanıyorsunuzdur. SSD'de olmadığını düşünürsek aslında bu tarz uygulamalarda takılma yaşamanız normal.
Size katılıyorum, bilgisayarı durumum buna elverdiği için almıştım, ama çok eski değil Eylül ayında almıştım. Oyun oynamayı sevmediğim için yeterli geleceğini düşündüm. Windows 8.1 kullanıyordum fakat Paint 3D için Windwos 10'a geçtim. En yakın zamanda SSD ve Ram takviyesi yaparak daha iyi bir konuma getirmeyi düşünüyorum. Tabi şuan dolar yüksek olduğundan dolayı almak istemiyorum.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Evet, elektronik ürünlerin fiyatları uçuyor. Beklenir desek fiyatlar düşer mi bilemiyoruz, alalım desek bu paraları vermek başka sıkıntı. Bakalım ne olacak bu işin sonu...

clarence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Haklısın, durum gerçekten çok vahim.

NoTGarta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende aynı durumca karşı karşıyayım biri çözümünü bulursa çok iyi olur

NoTGarta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar çözümü buldum öncelikler Driver Booster 8 adındaki programı indiriyoruz sonrasına tara diyip oradan bütün driver'leri güncelliyoruz sonrasına Windwos Update i kontrol ediyoruz yani kısaca her şeyin güncel olması lazım ben böyle yaptım ve işime yardı bu şeye çok sevindim ve artık tasarım yapabiliyorum konu kapandı.

Ekli dosyalar

• Paint 3D 25.01.2021 16_45_24.png
    Paint 3D 25.01.2021 16_45_24.png
    123.3 KB · Görüntüleme: 111

Son mesajlar