OzkanK. isimli hesap Klonlu hesap klonlanmış hesaptır.....yalvarıyorum kapatın...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
images (1).jpeg

Ama bu 2000 yıl sonra cevap vermeyeceği anlamına gelmiyor :)

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
OzanK Değil OzkanK.
ha ozan ha ozkan . bu tipin psikolojik sorunu olduğu gerçeğini değiştirmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir çok forum demişsiniz? Belgeleriniz yada kanıtlarınızı sunmadan başka bir kullanıcı adında bu tarz söylemler kötü duruyor.
Ne belgesi ? Ne kanıtı.. TC numarası mı bu belge sunsun.. Sende bi görün istersen.

Son düzenleme:

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
neyse bu konuyu burada kapatalım bu kadar yeterli arada bi 20000000 yıl sonra fotoğrafını atın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yan lız adam saçma sapan bir konu açtı feomen oldu a. bunedir 3 k görüntülendi

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
ben ozan kaynakçı 35 yaşındayım.....Turizmciyim bütün Forumlar ozkank isimli hesabım var...bu forum hariç saygıdeğer forum üyeleri geçen bu forumda üye olan arkadaşlar bana bir haber gönderdi beynimden vurulmuşa döndüm

eyvah dedim hesabım klonlanmış hemde bu forumda o an kafamdan kaynar sular döküldü.....intihar etmek istedim....kendimi öldürmek istedim.....bu forumda Admin olan Ufuk tükenmezi edirneden tanıyan bir tanıdık foruma bu konuyu açmamı kimsenin kızmayacağını anlattı ben de bu konuyu açmak zorunluluğu hissettim...

kıymetli saygıdeğer çok kıymetli forum üyeleri ben bu OzkanK. isimli üyeyi nasıl bulabilirm....çok kıymetli zamanını bölmeyeyim....saygıdeğer çok kjıymetli forum üyeleri hepinizden zamanınızı çaldığım için Allah.cc yüce yaradan beni bağışlasın.....çünkü çok kıymetli zamanınızı bilmeden belki de çaldım.....

benim hesabımı klonlayan Ozank. nerdedir....biliyormusunuz belkide günahını alıyorum.......Allah beni affetsin günaha girdiysem.

lütfen bu hesabı yalvarıyorum....kapatın benim için çok önemli yalvarıyorum....bu şahsiyet eğer hesabı klonladıysa kapatın....günahada girmeyeyim....günaha girmek istemem...

bütün forumlarda ben OzkanK. nikini ben kullanırım...bu niki çok severim bu nik gerçekte bana aiitir...yalvarıyorum bana yardım edin... o hesabı kapatın istirham ediyorum...

beni çok mutlu edersinizi...Cenabı hak sizide çok mutlu etsin umarım sizin başınıza böyle bir şey gelmez. klonlu hesap hemen kapatılsın sizlerde çok borçlu kalacağım...lütfen yardım edin.gerçek OzkanK. Benim HAKKI ALKAN a mail attıcam buranın linkinide verecem....whatshapp üzerinden de ulaşıcağım...lütfen bu hesabı kapatın...hakkı alkana buranın linkini atıcam..

lütfen yalvarıyorum OzkanK. İsimli hesap bana aiitir....yalvarıyorum size hesabı kapatın.....daha sonra gelicem....hakkı alkana tel no da vericem daha sonra...

hepinize hayırlı forumlar......Allah acı günler yaşatmasın ve kalın sağlıcakla..
@OzkanK nerdesin ?? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...