OzkanK. isimli hesap Klonlu hesap klonlanmış hesaptır.....yalvarıyorum kapatın...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozan_Kaynakci

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
ben ozan kaynakçı 35 yaşındayım.....Turizmciyim bütün Forumlar ozkank isimli hesabım var...bu forum hariç saygıdeğer forum üyeleri geçen bu forumda üye olan arkadaşlar bana bir haber gönderdi beynimden vurulmuşa döndüm

eyvah dedim hesabım klonlanmış hemde bu forumda o an kafamdan kaynar sular döküldü.....intihar etmek istedim....kendimi öldürmek istedim.....bu forumda Admin olan Ufuk tükenmezi edirneden tanıyan bir tanıdık foruma bu konuyu açmamı kimsenin kızmayacağını anlattı ben de bu konuyu açmak zorunluluğu hissettim...

kıymetli saygıdeğer çok kıymetli forum üyeleri ben bu OzkanK. isimli üyeyi nasıl bulabilirm....çok kıymetli zamanını bölmeyeyim....saygıdeğer çok kjıymetli forum üyeleri hepinizden zamanınızı çaldığım için Allah.cc yüce yaradan beni bağışlasın.....çünkü çok kıymetli zamanınızı bilmeden belki de çaldım.....

benim hesabımı klonlayan Ozank. nerdedir....biliyormusunuz belkide günahını alıyorum.......Allah beni affetsin günaha girdiysem.

lütfen bu hesabı yalvarıyorum....kapatın benim için çok önemli yalvarıyorum....bu şahsiyet eğer hesabı klonladıysa kapatın....günahada girmeyeyim....günaha girmek istemem...

bütün forumlarda ben OzkanK. nikini ben kullanırım...bu niki çok severim bu nik gerçekte bana aiitir...yalvarıyorum bana yardım edin... o hesabı kapatın istirham ediyorum...

beni çok mutlu edersinizi...Cenabı hak sizide çok mutlu etsin umarım sizin başınıza böyle bir şey gelmez. klonlu hesap hemen kapatılsın sizlerde çok borçlu kalacağım...lütfen yardım edin.gerçek OzkanK. Benim HAKKI ALKAN a mail attıcam buranın linkinide verecem....whatshapp üzerinden de ulaşıcağım...lütfen bu hesabı kapatın...hakkı alkana buranın linkini atıcam..

lütfen yalvarıyorum OzkanK. İsimli hesap bana aiitir....yalvarıyorum size hesabı kapatın.....daha sonra gelicem....hakkı alkana tel no da vericem daha sonra...

hepinize hayırlı forumlar......Allah acı günler yaşatmasın ve kalın sağlıcakla..

Reaksiyon puanı
6,381
ozkan.k isimli hesabı HAKKI ALKAN a az önce bildirdim......muhtemelen akşama doğru foruma gelicek o zaman görürsün....hakaret ediyor lütfen görün ve raporlayın...bakın bana hakaret ediyor....
Siz şizofren falan değilsiniz değil mi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
1- Sizin isminiz niye Ozan o zaman?
2- OzkanK isimli üyenin K tarafındaki açılımını bilmeden nasıl böyle bir ithamda bulunyorsunuz?
3- Aynı isim ve soy ismi sahip başka birisi bile olabilir.
4- Bu forumun yöneticileri var. Böyle bir konu için neden Hakkı Alkan'ı meşgul ediyorsunuz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hesap çalıntı değil ki zaten. Bu forumda adam OzkanK isimli bir üyelik oluşturmuş. Diğer forumlarda konuyu açan şahıs bu isimle üyelik oluştursa bile bu diğer forumlarla alakalı bir şey. Burayla ne alakası var onu çözemedim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hesap çalıntı değil ki zaten. Bu forumda adam OzkanK isimli bir üyelik oluşturmuş. Diğer forumlarda konuyu açan şahıs bu isimle üyelik oluştursa bile bu diğer forumlarla alakalı bir şey. Burayla ne alakası var onu çözemedim.

Adı Ozan birisi OzkanK isimini ne yapacak anlayabildiniz mi :D İnsan velet olurda bu kadar da olamaz heralde.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Atılan mesajları bu şekilde izliyorum :tearsofjoy:

D8emI5PXYAAeZ7I.jpg

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bir şey soracağım. Büyük harfler nickleri etkiliyor mu?

Mesela OzkanK. nicki zaten mevcut. Yeni bir üye nickini Ozkank. diye yapabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...