ÖzGüven Eksikliği

Bu konuyu okuyanlar

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Değerli Arkadaşlarım İlk Önce Merhabalar Sorunum Var Özgüven Eksikliği Var bende 18 yaşındayım ve 2 ay Sorna 19 Yaşıma Giricem Kimseyle Doru Düzgün Konuşamıyorum Bana Taktik verin Kızlar Bile Konuşamıyorum Yardım istiyorum Sizden

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bunun taktiği yok, sadece hatunun yanına gideceksin açık açık konuşacaksın seni tersledi mi sende onu tersle. Kısasa kısas. Biri olmazsa olmaz. Takma ve rahat ol. Açıkça konuş başka bir şey yapmana gerek yok. Karşı tarafa hissettirme sıkılgan, utangaç ve özgüven eksikliğini.

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Bunun taktiği yok, sadece hatunun yanına gideceksin açık açık konuşacaksın seni tersledi mi sende onu tersle. Kısasa kısas. Biri olmazsa olmaz. Takma ve rahat ol. Açıkça konuş başka bir şey yapmana gerek yok. Karşı tarafa hissettirme sıkılgan, utangaç ve özgüven eksikliğini.
hatun ne kardeşım hatun yok bende arkarbalar ile oturup yemek yerken amcamın kızın kız aynı sofraya oturuken ellerim titriyor Heyecan bastıryor bende başka Yerler de gitimde böyle oluyor evdekiler bana söylüyor ellerin niye titriyor soruyorlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
hatun ne kardeşım hatun yok bende arkarbalar ile oturup yemek yerken amcamın kızın kız aynı sofraya oturuken ellerim titriyor Heyecan bastıryor bende başka Yerler de gitimde böyle oluyor evdekiler bana söylüyor ellerin niye titriyor soruyorlar
Sen yazdığını okumuyor musun? İyi bak yazdığına sonra yorumumu eleştir.

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Yapamıyorum işte olmuyor

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
psikoloğa da Gitsem Birşey Değişmez

Son düzenleme:

Saruhan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Bende de öz güven sorunu var. Asosyalim fakat aynı zamanda öz güvenim yok. Asosyal olup da öz güvenli olan insanlar var. Ben de onlar gibi olmak istiyorum. Asosyal olmaktan mutluyum. Öz güven artıran haplardan kullansam mı diye düşünüyorum ara sıra.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bende de öz güven sorunu var. Asosyalim fakat aynı zamanda öz güvenim yok. Asosyal olup da öz güvenli olan insanlar var. Ben de onlar gibi olmak istiyorum. Asosyal olmaktan mutluyum. Öz güven artıran haplardan kullansam mı diye düşünüyorum ara sıra.
O özgüven artıran haplar, mallaştırmaktan başka bir şey yapmıyor. Psikoterapi işinize yarayabilir.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,787
Herkes senin gibi insan gözünde büyütme.

Saruhan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
O özgüven artıran haplar, mallaştırmaktan başka bir şey yapmıyor. Psikoterapi işinize yarayabilir.
Yan etkilerinin olabileceğini düşündüm. O yüzden hiç kullanmadım. Bir de 18 yaşın altındayım. Psikoloğa başvurmak fena olmaz aslında.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yan etkilerinin olabileceğini düşündüm. O yüzden hiç kullanmadım. Bir de 18 yaşın altındayım. Psikoloğa başvurmak fena olmaz aslında.
Antidepresan kullanmayı tavsiye etmiyorum. Maalesef ülkemizde doktorlar, önüne gelene antidepresan yazıyor. Antidepresanı, ileri vakalarda tercih etmek daha sağlıklı.

Onun yerine psikoloğa başvurmak çok daha mantıklı.

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Ülke de Düzgün Psikolog mu kaldı aile den tavsiye alıyoruz Yine de Fayda etmiyor

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Psikiyatriye gidip hap isteyebilirsin. Bence anksiyeten var. Ben daha önce antidepresan kullandım çok güzel günlerdi, onun sayesinde güzel zamanlarım oldu.

Reaksiyon puanı
2,554
Bunun en güzel çözümü insanlarla diyalog kurmanı sağlayan genelde sahada çalışılan işlerdir.Zamanla öyle bir açılıyorsun ki kendin bile şaşırıyorsun kendine.Bende de aynı problem vardı önce askere gittim ardından adres işinde 8 9 ay çalıştım 1000den fazla eve gittim insanlarla içli dışlı oldum ve bir problem kalmadı.
Üstüne şimdi bir de ciddi bir kız sorunu var başımda istesem de utangaç olamıyorum çünkü yörüngede değilim kafa gitmiş.Yani gayet normal aşılabilir şeyler bunlar.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Keko arkadaş bul, o seni açılıştırır. :D