Özgürgenç: Yeni Aylık Cepnet Paketleri içinde Hediye 2 Bin Dakika!

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Özgür Genç tarifesinde olanlara Cepnet paketi aldıklarında bildiğiniz gibi 1 ay boyunca kullanabilecekleri şebeke içi 2 bin dakika hediye ediliyordu. Bu 2 bin dakika hediyesinin yeni aylık cepnet paketi alan özgür gençlilerede verilmesini talep ediyorum adillik açısından. Eğer benim gibi düşünen varsa aşağıda hazırlamış olduğum şikayet metnini Vodafone'a e-mail yoluyla iletelim, dileyen müşteri hizmetlerini sesli olarakta arayabilir tabiki.

Mail için;
https://yardim.vodafone.com.tr/syst...&CONFIGURATION=1085&PARTITION_ID=1&USERTYPE=1

İSTEK/ŞİKAYET METNİ:

"Bilindiği üzre özgür genç tarifesinde 500 MB yada 1GB internet paketlerine 1 ay boyunca akşam 9'dan sabah 9'a 2 bin dakika şebeke içi hediye ediliyor. Bu hediye 2 bin dakikanın Yeni aylık cepnet paketleri içinde verilmesini talep ediyorum. Çünkü önceki aylık cepnet kullananlar özgür genç tarifesinde olduklarından dolayı bu hediyeden yararlanabiliyorlardı. yeni aylık cepnet paketleri içinde özgür genç tarifesinde olanlara şebeke içi 2 bin dakikanın hediye verilmesi müşteriye gösterilen adil'lik açısından olumlu bir gelişme olur. Çünkü benim gibi bir çok özgür genç tarifesinde olan kullanıcılar için Aylık cepnet ve hediye edilen 2 bin dakika harika bir kombinasyon oluşturmuştu. Sonuçta öğrenciyim ve internet-konuşma derken fazla bir bütçe ayıramıyorum ayrı ayrı. Bu konuda bir düzenleme yapılmasını talep ediyorum. Benim gibi bir çok özgür gençli bu durumdan şikayetçidir. Vodafone Forum'dada bu konudaki müşteri şikayetleri görülmektedir. Düzenleme yapacağınıza inanıyor, iyi çalışmalar diliyorum."

Konu: Tarifeler

Konu Detayı: Faturasız Tarifeler

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kardeş ben hala kullanıyorum cepnet ve mesaj paketimi iptal etmiyorum toplamda 4000 dk şebeke içi ücretsiz konuşuyorum ve süper oluyor 17 tl ye 12000 sms , sınırsız internet ve 4000 dk vodafonelularla konuşma ;)

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş ben hala kullanıyorum cepnet ve mesaj paketimi iptal etmiyorum toplamda 4000 dk şebeke içi ücretsiz konuşuyorum ve süper oluyor 17 tl ye 12000 sms , sınırsız internet ve 4000 dk vodafonelularla konuşma ;)

Evet dostum Özgür genç tarifesindeysen aynen dediğin gibi oluyor. bende özgür genç tarifesindeyim ama eski cepnet kullanmıyorum yeni cepnet paketlerinden alıyorum ama hediye 2 bin dakika verilmiyor, verilmesi için mail olayını başlattım bi kaç forumdada, destek olup bi mailde sen atarsan sevinirim.