Öz kızını hamile bıraktı!

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
malesef ahlak kuralları kanunu cezanın şeklive süresi bağlamında etkileyemiyor, eğer şikayetçi olunmasa idi baba hiç ceza almayabilirdi. yani adamın zarar verdiği kişi 9 yaşında başka bir kızda olsaydı aynı cezayı alma ihtimali yüksekti. gerçekten iğrençlik bu ve adam uyuşturucu bağımlısı imiş, cezası bu yüzden bir nebze azalmış olabilir... hapishanedekilerinde mantıklı düşünemeyip adamı infaz edebilirler, ki böyle olursada kimse onlara madalya takmaz sadece cezaları bi 10 yıl daha uzar...
hani varsa adamla aynı cezaevinde kalan mahkum bir arkadaş belki okuyordur bunu yapmasın etmesin :) adam zaten cezasını bulur...

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,032
böyle başlıklar açmayın, bunları okudukça küfür etmek istiyorum ama kendimi forumdan atmak istemiyorum. karaktersiz haysiyetsiz ........... herif :angry:

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
öncelikle kimseyi kınamayın bol keseden atmayın ve nefsinize güvenmeyin nefsiniz ölene değin sizlere en çirkin şeyleri hayasızlıkları güzel ve normal gösterecektir rabbim bizi nefsimizin hayasızlıklarıyla imtihan etmesin ve nefsimizi islah eylesin
sabah namazından itibaren nefislerinize şeytanlar dadanır ve sizin salih amellerinize engel olmaya yoldan çıkartmaya çalışır
bu işin islami yönüdür
kuzey avrupa ülkelerinde ensest devlet tarafından korumaya dahi alınmıştır bu rezilliği ve şerefsizliği bizlere haram kılan yasaklayan sadece islamdır bizleri islamla şereflendiren rabbimize hamdüsena olsun
ülkemizde ensest gerçektir yaşanmaktadır avrupadaki enseste sahip çıkan devletin yerini töre diye yutturulan ve ailelerin rezil olmasını engelleyen yöresel örf almıştır kız yapılan muameleyi mutlaka annesine veya bir yakınına söylemektedir anne babayı kaybetmemek veya diğer yakını zora düşmesin diye olayı örtmeye çalışmakta ve iğrenç olayın devamına kapıyı aralamaktadır genelde ortaya çıktığında öldürülen kızdır bazen abisi namus meselesi yapıp müsebbihleri cezalandırmaktadır bazende devlete sığınan çocuk eğer öldürülmezse kurtarılmaktadır devam edersede kız evlendikten sonra dahi devam etmektedir
şimdi bana koruyor diye kızanlar var
kardeşim bu gerçek nasıl korunuruz fikir üretin haybeye sallamayın ben başlıyorum
eğitim eğitim eğitim
özellikle ilkokul çağından itibaren kız çocuklarımızı cinsel taciz istismar ve enseste karşı eğitelim özellikle annelerinide ortaya çıktığındada onlara sahip çıkalım tekme atmayalım ve ensest başlıbaşına bir suç unsuru olsun en ağır cezalar tayin edilsin enseste ve tecavüze uğrayan kızlarımıza devlet sahip çıksın
hayır şimdiki düzende aynı taciz ve tecavüz satmaya kadar varan olaylarla yetiştirme yurtlarında devam ediyor[merak eden yurtları ve meydana gelen olayları araştırsın]
haydi kardeşlerim şimdi nefsinize güvenmeden kimseyi kınamadan Alemlerin Rabbine sığınarak çareler üretin

esrefabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu adama bu ceza az kızı tehdit ettiği ceza ile bunuda cezalandıracaksınki ibreti alem olsun.Adi mahlukat...

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Arkadaşlar yorumlarımızı dikkatli yapalımki başımız ağırmasın.

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Böyle Allahın belası gebermeyi hak eden sapık insanların haberlerini bu foruma vermeyin arkadaşlar. Lütfen..Böyle insanların ne Allahın yanında nede kulların yanında bir değeri olabilir.

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu tür haberlere yorum yapmak içimden gelmiyor..

lanet olası aşşağılık yaratık..

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Yazıklar olsun. :icon_-1: :icon_-1:

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
yok böyle bir şey ya birde sakaryada valla moralim bozuldu...

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
iran daki ceza mahkemelerine teslim edin onlar bilir bunun cezasini Turkiye avrupa kiriter cezalari vermis irana bu tür vakalar. Turkiyede aile ici tecavuzler cok var söz fatoda geri gelse belki kurtulur bazilari ve bazilarida korkar.Türke yakismayan seyler bunlar rezalet!

Starcrossed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O kıza yazık hemde çok, yaşadıkları yenir yutulur şeyler değil. Bunlar hep aklında olucak ve psikolojisinde kalıcı zararlar olabilecek.

Çocuğu söylemek bile istemiyorum.. Dünyaya geliş sebebi Aile içi tecavüz.:pinch:

Bu insana ne yapılsa mübahtır..

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
dibine kadar pisliğe gömüldük,

hiç utanmanız yokmu yaw

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Şahsen yaşadığım yerde gemlikte var kız ilkokul arkadaşımdı. ve babası tecavüz ediyo
Ama kızında sesi çıkmıyo hiç anlamadım gitti polise git falan diyoduk umrunda değildi
Hoşunamı gidiyodu öyle bişey olması onuda anlamadık :D

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
idam cezası bunlar için lazım işte

Khaldedon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şahsen yaşadığım yerde gemlikte var kız ilkokul arkadaşımdı. ve babası tecavüz ediyo
Ama kızında sesi çıkmıyo hiç anlamadım gitti polise git falan diyoduk umrunda değildi
Hoşunamı gidiyodu öyle bişey olması onuda anlamadık :D

Onu bilmem ama bu olayı bu şekilde gülerek anlatman sanırm senin druma bakışını yansıtıyor ;) Kızı hoşuna gitmesinden değil çocuk o baba korkusundan gitmiyordur Sen gülmeye devam et

paleokastro

Doçent
Reaksiyon puanı
1
,iki gün sonra afla çıkar bu aslında serefsizi senelerce kadın yüzü görmemiş sapıkların arasına bırakın af kapsamınada almıcan 23 yıl boyunca tecavüüz edicekler ite
hemde öyle bi ediceklerki erkek haliyle çocuk doğurtturacaklar o hale getiricekler çıktığında bi 23 yılda oturamıcak şerefsiz:D ne ceza ama

hiç merak etme o 23 yıl boyunca çok kocası olur onun içeride.
o suçla içeri girmek en büyük ceza olmuş ona.