Öz kızını hamile bıraktı!

Bu konuyu okuyanlar

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
071020081833321739330_2.jpg

ADAPAZARI'nda öz kızına 9 yaşından itibaren 5 yıl boyunca cinsel tacizde bulunup tecavüz eden ve bir erkek çocuk dünyaya getirmesine neden olan 32 yaşındaki baba M.Ş., yargılandığı mahkemece 23 yıl 5 ay 7 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Sakarya'da büyük infial uyandıran olay 2 yıl önce 14 yaşındaki M.Ş.'nin komşularının polise başvurması üzerine ortaya çıktı. Polisin Cumhuriyet Savcısına bilgi vermesinden sonra Sakarya Çocuk ve Doğumevi'nde yapılan doktor muayenesinde, 17 haftalık hamile olduğu anlaşıldı. Poliste ifade veren M.Ş. 9 yaşından itibaren babasının kendisine cinsel tacizde bulunduğunu, daha sonra da defalarca tecavüz ettiğini, kimseye söylememesi için de kendisini `arabanın arkasına bağlayıp sürükleyerek öldürmekle' tehdit ettiğini söyledi. M.Ş. olayın ortaya çıkmasından sonra Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü tarafından koruma altına alınarak başka bir ile gönderildi. M.Ş. koruma altındayken dünyaya getirdiği erkek bebeği de görmek istemeyince, bebek de kurum tarafından koruma altına alındı.

Olayın ortaya çıkmasının ardından tutuklanan baba, yargılandığı Sakarya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde alkol ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu, alkol ve uyuşturucu aldığı sırada kızına tecavüz ettiğini söyledi. Mahkemede ifade veren eşi R.Ş. de kocasından şikayetçi oldu. Mahkeme, babayı 23 yıl 5 ay 7 gün hapis cezasına çarptırdı.

http://haber.gazetevatan.com/haberd...7&tarih=07.10.2008&Newsid=202433&Categoryid=7

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Demekki Türkiye'de de varmış böyle pislikler..

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Böylesine yasa falan uygulamamak lazım.Direk vuracaksın kellesini...

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
pff ürperdimmmmmm :(
bu aralar ne sık duyar oldk bu tür haberleri

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Nasıl bir canlı bu ya?

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
23,5 YIL.. İyi olmuş.. Artık kı.ının kılı kadayıf olunca çıkar hapisten...

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
şu ülkeye idam gelmeden be terör biteeerr ne de suçlarr..

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
vücudundaki tüm tüyleri tek tek cımbızla çekip . vucudunu şekerleyip kavaklığa sivrisineklerin arasına asacaksın bunun gibileri . :mad:

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ar Namus kalmadı insanda şeref vardır haysiyet vardır ya

Allah Herkese Ahlaklı Şerefli Haysiyetli Olmayı ve Bu Doğrultuda Evlatlar Yetiştirmeyi Nasip etsin ya

iktidar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç gerek yok alternatiflere.
Alabileceği en büyük cezayı almış şerefsiz.
Hapishanede onun kendi kızına tecavüz ettiği öğrenildiğinde, ölmüş olmak için çok yalvaracaktır.
Yalvartacaklar...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
gece gece sinirlendim
9 yaşındaki kızına :S

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
demek ki bi tek avrupalılar yapmıyomuş bunu
şerefsz adam ya gece gece asabımı bozdu
şükürler olsun babama...

serkanaltay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bu ab nin varya.adamlar idamı kaldırttılar...en iyisi bu adamı irana götürmek.orada taşlamak gerek...

veya bu adamı abaza erkeklerin içne atsınlar :D

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hiç gerek yok alternatiflere.
Alabileceği en büyük cezayı almış şerefsiz.
Hapishanede onun kendi kızına tecavüz ettiği öğrenildiğinde, ölmüş olmak için çok yalvaracaktır.
Yalvartacaklar...

Tecavüzcüleri şişlediklerini duymuştum.

as_lı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
,iki gün sonra afla çıkar bu aslında serefsizi senelerce kadın yüzü görmemiş sapıkların arasına bırakın af kapsamınada almıcan 23 yıl boyunca tecavüüz edicekler ite
hemde öyle bi ediceklerki erkek haliyle çocuk doğurtturacaklar o hale getiricekler çıktığında bi 23 yılda oturamıcak şerefsiz:D ne ceza ama

HAKAN34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya bi ara amasya ve samsunda da sanırım köylerinde! de yaşanmıştı buna benzer sapkınlıklar iğrençlikler.

Konu komşu arkadaş çevresi hiç mi farkedemiyor? amlamış değilim...

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hapishanede şişlerler bunu inşallah. Gerçi idam cezasını kaldırmasalar şişede gerek kalmazdı. Midem bulandı gerçekten. O doğan çocuk büyüyünce gerçekleri öğrenince ne yapar. Anne mi Abla mı? Baba mı Dede mi? Ne iğrenç bir durum. Allah düşman başına vermesin.

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer forum kuralları müsade etse idi neler yazardık dimi arkadaşlar ama kabahat bunun değil sen karşındakinin hemde öz kızının hayatını sil bitir sıfıra çıkar. ve bir bütün hayatın karşılığında sadece 23,5 yıl hapis oh valla.

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İdamla değil, eğitimle insanları bir seviyeye getirebilirsiniz.

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
lanetliyorum böyle insanları:angry:

aliorhan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İdamla değil, eğitimle insanları bir seviyeye getirebilirsiniz.

Çok doğru diyonda eksik olan bişey var. Hayvanları bile eğitebilirsiniz ki bunun bi çok örneğini zaten görüyoruz.Bence bunu yapan bi insan değil. hayvan desen hiç değil.Kendilerini aşamamış yaşadığı hayata ayak uyduramamış ve yapığı şeyin yanliş olduğınu bilen ve ama yinede yapan mahluk diyeyim. insan dersem hepimize saygıszılık etmiş olurum.ben insanım onun gibi mahluklarla aynı katogoriye giremem. Benim de 6 yaşında kızım var ben ona bakmaya kıyamıyorum.adam öz kızına tecavvüz ediyon.nasıl bişey bu ya.

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Adalet sistemimizle gurur duydum bak adama 23,5 sene vermişler.
Ne güzel Adalet yerini buldu işte.!!!

Böyle bir canlının nefes almaya hakkı yok diye düşünüyorum.
Bu adama ölüm bile hafif bir ceza olurdu

Son mesajlar