Oyunlarda ekranda takılmalar yaşıyorum

Bu konuyu okuyanlar

necocakici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Merhaba arkadaşlar,
-i7 8700k
-gtx 1060 6gb
-16 gb 3000mhz ram
-sıvı soğutmalı
-güzel anakartlı bir sistemim var. Mobil programlamayla uğraştıgım için windows ayarlarında bi dosyayı değiştirmem gerekti yanlış yeri değiştirince format atmak zorunda kaldım. Windows 10 tüm updateleri yaptım ve ekran kartı sürücüm de güncel fakat lol ve pubg(başka oyun daha oynamadım bilmiyorum) oynarken fps 140 üzerinde bile olsa insanı cok rahatsız edecek takılmalar, yırtılmalar oluyor. Neden olduğuna dair bi fikri ve çözüm önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba Sevgili Forum Üyesi Cihazında Neyi Değiştirdin Bilgi Verir Misin?

necocakici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Sevgili Forum Üyesi Cihazında Neyi Değiştirdin Bilgi Verir Misin?

cmd de npm görmediği için path i ayarlamak istedim ama yanlıs bi şey yaptım :D ortam değişkenlerinde path i değiştirdim yani açıkcası sonra format attım her şey iyi güzel windows 10 otomatrik updateler ve experience den güncel sürücü yüklemesi yaptım ama ekranda takılmalar oluyor karakter hareket ederken falan

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Çok Değişik Bi Konu Bu Konuda Yönetici yada Deneyimli Moderatör arkadaşları etiketle onlar yardımcı olsunlar ben yardımcı olursam bi sıkıntı çıkabilir çok üzgünüm bi sıkıntı çıkmasın başına bela vermiyeyim dediğim gibi.

necocakici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok Değişik Bi Konu Bu Konuda Yönetici yada Deneyimli Moderatör arkadaşları etiketle onlar yardımcı olsunlar ben yardımcı olursam bi sıkıntı çıkabilir çok üzgünüm bi sıkıntı çıkmasın başına bela vermiyeyim dediğim gibi.
o işi nasıl yapıcam pek bilmiyorum forum işlerini kusura bakma vaktini çaldım senin de

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sürücüleri nasıl güncellediniz?

Apeir0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kafana taktıgından bence bendede bir ara öyleydi 150 fps alıyordum ama takılıyor gibi hissediyodum. Ama kafana takmıyınca birşey olmadıgını anlıyorsun

necocakici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sürücüleri nasıl güncellediniz?
format attıktan sonra windows 10 pro oldugu için windows update ile tüm her şeyi güncelledi kendisi, sanırım ekran kartını bile, ben sadece ek olarak nvidia experience kurdum ordan ekran kartı güncellemesi yaptım ve bir de uefi format atmama+Windwosu SSD'ye kurmama rağmen bilgisayarın açılışında bi yavaşlama söz konusu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kafana taktıgından bence bendede bir ara öyleydi 150 fps alıyordum ama takılıyor gibi hissediyodum. Ama kafana takmıyınca birşey olmadıgını anlıyorsun
yok dostum keşke öyle olsa ama inan inanılmaz rahatsız ediyor durduk yere takmam kafaya

Son düzenleme: