Yardım Oyunlarda doku ve gölge problemi!

Bu konuyu okuyanlar

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar selam. Lütfen yardımcı olun çok kötü bir sorundan müzdaribim daha sistemimi 1 ay önce aldım. Sorunum şu bazı oyunlarda geç doku yüklenmesi, geç gölge yüklenmesi,gölge bozulması, geç çim yüklenmesi gibi sorunlar yaşıyorum. Sorun Far Cry 5 Stranded Deep gibi oyunlarda oldu. Bunun çözümü nedir ne yapmalıyım ne olur yardımcı olun. Kendi çektiğim videoyu aşağıya bırakıyorum bu videoda gölge bozukluğu gözükmüş ama bu oyunda dokuların yanında geldiğimde tam olarak yüklenmesi gibi sorunlar yaşıyorum lütfen yardım.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Oyunda bozukluk olabilir. Directx paketleri kurun. Onarım yapın.

erfolglos_eirene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
öncelikle sistemin nedir bende de buna benzer bir sorun vardı rx 570 8gb li bir sistemim vardı GTA V de falan hızlı giderken dokular geç yükleniyodu Pubg de atladıktan sonra geliyodu bazen dokular ben ssd aldıktan sonra düzeldi GTA V i ssd ye kurmamama rağmen onda da sorun düzelmişti

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
öncelikle sistemin nedir bende de buna benzer bir sorun vardı rx 570 8gb li bir sistemim vardı GTA V de falan hızlı giderken dokular geç yükleniyodu Pubg de atladıktan sonra geliyodu bazen dokular ben ssd aldıktan sonra düzeldi GTA V i ssd ye kurmamama rağmen onda da sorun düzelmişti
ssd ye kurulu oyunlarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda bozukluk olabilir. Directx paketleri kurun. Onarım yapın.
bu oyun için değil bir sürü oyunda oldu