Yardım Bazı Oyunların Başlatılırken Simge Durumuna Küçülmesi ve Açılmaması Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Prow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Skyrim Special Edition
Pro Evolution 2017
Call Of Duty 4 Modern Warfare

Konu başlığında da belirtildiği gibi Windows 11 İşletim Sistemli Dizüstü Bilgisayarımda bu oyunları açar açmaz ekran bir anda siyahlaşıp oyun simge durumuna küçülüyor ve oyunun sesi gelmesine rağmen Alt+Tab ya da Alt+Enter kısayolları sorunu düzeltmiyor. Virüs taraması yaptığımda hiçbir sorunla karşılaşmadım. Güvenlik Duvarı ya da Antivirüs gibi yazılımları devredışı bıraktığımda da aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. Oyun arka planda çalışıyor, sesler geliyor fakat masaüstünden alt taraftaki açık olan oyun simgesine tıkladığımda yine ekran siyah olup masaüstüne atıyor. Sanki masaüstü çözünürlüğü problemi oluyor gibi. İşin komik tarafı pencere modunda açtığımda problem çıkmıyor fakat tam ekran açmaya çalıştığımda mutlaka bu problemi yaşıyorum. İnanın bıktım. Batman Serisi, The Sims 4, Max Payne Serisi, Stranded Deep, Pro Evolution 2013 gibi oyunlarda bu sorunu katiyen yaşamadım ve hepsini ultra ayarlarda oynayabiliyorum. Kısacası sistemim yeterli. Lütfen bu sorunu çözmemde bana yardımcı olun. Yardımınıza ihtiyacım var yoksa kafayı sıyıracağım.

resim_2023-05-04_121749010.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olabilecek yok mu? :(

Son düzenleme:

Prow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
89 görüntülenme 1 cevap dahi yok gerçekten üzücü.