Oyunlara Özel Profili Olan Oyuncu Mouse

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Oyunlara Özel Profili Olan Oyuncu Mouse İstiyorum. Fazla ek tuşu olsun. fps oyuncusuyum(csgo). fps oyuncusunun ek tuşlarla ne işi olur demeyin; REPORTLARIM. Logitech alacaktım fakat omron switch çöp diyorlar yardım edin

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Özel profil derken makrolu mouse istiyorsunuz sanırım. Bende A4 Tech X7 var belki 7-8 sene oldu alalı bilmiyorum, onun programından kodları elle tek tek giriyorum. Yeni model makrolu mouse’larda nasıldır bilmiyorum. Benimkinde hazır profil yok yani.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Özel profil derken makrolu mouse istiyorsunuz sanırım. Bende A4 Tech X7 var belki 7-8 sene oldu alalı bilmiyorum, onun programından kodları elle tek tek giriyorum. Yeni model makrolu mouse’larda nasıldır bilmiyorum. Benimkinde hazır profil yok yani.
özel profil dediğim csgoya özel işlev atamak, mesela bir tuş molotof; bir tuş smoke olsun tarzı

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
özel profil dediğim csgoya özel işlev atamak, mesela bir tuş molotof; bir tuş smoke olsun tarzı
Evet bunu makrolu mouse’lerin çoğunda yapabilirsin. Ama kodları tek tek girmen gerekebilir. Bilen birisi mouse önerisi yaparsa daha iyi olur, yeni mouseleri bilmiyorum. Bir zamanlar Bloody marka mouselar vardı hala varsa onlar da kalitelidir bakabilirsin.