Oyunlar açılmıyor. Yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

fatihx545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
intel pentium dual core 2.7 ghz
320 gb sata hard disk
2 gb ddr2 ram
1 gb ekran kartı masaüstü bilgisayarımın ana özellikleri bunlar fakat windows 7 starter işletim sistemine sahibim.ama xp de çalıştırdıgım ve özellikleri bunun altında olan eski bilgisayarımda oynadıgım oyunları bile oynayamıyorum.oyunları yüklüyorum crack yapıyorum oyunu açmak istediğimde mavi ekran gelip pc res atıyor..hangi oyunu yüklersem aynı sorunla karşılaşıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Mavi ekran hatanı yazar mısın buraya. Mavi ekran hatası hatalı sürücü, donanımda sorunlar olunca olur.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Mavi ekran hatasını görmeden kapanıyordur sanırsam. Açmak için aşağıdaki adımları açıp mavi ekranda yazan kısmı buraya yazın..
24y7gk8.jpg

Mavi ekrandada aşağıda işaretlediğim yeri buraya yazın..

Örnek:

2wgvyj7.jpg

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Hadi dostum arkadaşın dediğini yap bekliyoruz :)

fatihx545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Page_fault_ın_nonpaged_area mavi ekran hatasında bu yazıyor napmalıyım şimdi ?

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

KUSURA BAKMAYIN CEVAP BİRAZ GEÇ OLDU..ÖZÜR :d

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

Mavi ekran hatasını görmeden kapanıyordur sanırsam. Açmak için aşağıdaki adımları açıp mavi ekranda yazan kısmı buraya yazın..
24y7gk8.jpg

Mavi ekrandada aşağıda işaretlediğim yeri buraya yazın..

Örnek:

2wgvyj7.jpg

Page_fault_ın_nonpaged_area BENDEKİ HATA BU DEDİĞİN YERE BENİM HATAYI MI YAZMALIYIM ???​

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu sorun, SCSIPORT sürücüsündeki bir sorun nedeniyle oluşur HDD değiştir sorun orta da kalkar bad sökterden oluşuyor sorunu belirli yollardan cözsende bir kac hafta sonra yine aynı sorunu yaşarsın

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Olasılıklar: virüs, harddisk veya ram bozukluğu

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yeni almışsan kardeş bence götür aldığın yere birde şuvar kardeş eğer yüklediğin oyunlar internetcafe den almışsan arkadaşlarından almışsan hani setup olmadan direk dosya yükle pc bas calıştır olan oyunlardan genelikle %100 virus var o virus da alman.nab virusdur bu virus pc kapatıyor buna bir bak sen istersen

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Win7 Starter işletim sisteminde oyun oynanabiliyor mu?

Daha bugün birisi bana danıştı, Win7 Starter işletim sisteminde hiçbir oyunu açamıyorum diye.

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Win7 Starter işletim sisteminde oyun oynanabiliyor mu?

Daha bugün birisi bana danıştı, Win7 Starter işletim sisteminde hiçbir oyunu açamıyorum diye.

win7 starter oyun oynanabiliyor tabiki gerek sürücü driverler düzgün yüklendiği sürece ekran kartı driver tam desteklemesi lazım ben uçak similatörü kurdum oynadım basit similatörlerden değil fifa2010 oynuyorum bili

Caps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
win7 starter oyun oynanabiliyor tabiki gerek sürücü driverler düzgün yüklendiği sürece ekran kartı driver tam desteklemesi lazım ben uçak similatörü kurdum oynadım basit similatörlerden değil fifa2010 oynuyorum bili

Son çıkan oyunlarda sorun olmuyor fakat eski oyunlarda uyum sorunları oluyor.

fatihx545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok be kardeşim ya son çıkan oyunlarla alakası yok bence..call of duty,fm,nba 2k10 bunlarda bile aynı hatayı alıyorum :S