oyunda drop sorunu

Bu konuyu okuyanlar

muhammed sezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
bu sorun başıma 1-2 gün öncede gelmişti metro 2033 redux girdiğimde ilk zamanlar sıkıntı yoktu bir gün oyuna girdim arkada müzik açıktı klavye üzerinden kapatıyım dedim bastığımda kapanmadı 4-5 defa daha bastım sonra oyun 1-2 saniye ses takılıp dondu masaüstünden kapadım müziği oyunu açtığımda 5-6 saniyede bir drop giriyodu sonra oyunu silip yükledim pc yi kapatıp açtım falan düzeldi bu gün sabah tekrar girdiğimde yine sıkıntı yoktu ama az önce açtığımda yine drop girmeye başladı bende msi afterburner açıp denedim ilk girdiğimde manyak gibi kastı fps normalde 120-130 ken 15 e falan düştü diğer droplarda 120 den 90 civarına düşüyordu ama yinede oyunda o sıralarda küçük kasmalar oluyodu drop girdiğinde sese de birşey oluyordu ve arkadaşımla dc den konuşurken de sesim drop girdiğinde kesiliyordu bende bir üst oyununu deniyim dedim ama onda hiçbir sıkıntı oluşmadı bu gün yada daha önce girdiğim hiçbir oyunda sıkıntı çıkmadı nasıl çözebilirim bu sorunu? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler, iyi günler.

muhammed sezgin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Önermiyorum hiç kullandığınız mi.
hayır kullanmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

açtığınız kısıma yazı yazamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi öğrendim driver booster pack galiba kullanılmış pc kurulurken ben kurmadım çünkü.