Oyun Yapımınma Yeniden Başlıyorum

Bu konuyu okuyanlar

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Önceki oyunun neydi? hatırlayamadım şimdi.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Yanlış hatırlamıyorsam bi projeyi yarım bırakmıştınız . Umarım bu proje başarıyla tamamlanır ve steam de satışa koyarsınız ve bana bedava kod verirsiniz. Ve bol bol money kazanırsınız

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Punch club, Rim world yada Party hard kalitesinde oyunlar yapacaksan tutar.

Başkatürlü bence ilerletemezsin. Çizim kalitesi ve Oyunun anlaşabilirliği önemli.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Önceki oyunun neydi? hatırlayamadım şimdi.
Masao no Bouken

Yanlış hatırlamıyorsam bi projeyi yarım bırakmıştınız . Umarım bu proje başarıyla tamamlanır ve steam de satışa koyarsınız ve bana bedava kod verirsiniz. Ve bol bol money kazanırsınız
Umarım, bunu tamamlarım.

Punch club, Rim world yada Party hard kalitesinde oyunlar yapacaksan tutar.

Başkatürlü bence ilerletemezsin. Çizim kalitesi ve Oyunun anlaşabilirliği önemli.
Hedefim Dünya değil zaten.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
vurmalı gömmeli parçalamalı kırmalı uçmalı kaçmalı bi rpg olsun. böyle ışıl ışıl alevli fişek gibi bir kılıçım olsun düşmanları döner gibi keseyim.

Visual917

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Keşke gerçekten kendini geliştirsen de sürekli ay bırakıyorum ay geri dönüyorum demesen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada dediğim şeylerin bir tanesini bile dikkate almadan daha bir ay olmadan fikrini değiştirmeye devam et Ayhan. Bu yüzden hayatın boyunca vasıfsız kaldın :/ Sana tek yaptığım şey tavsiye vermek olmuştu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Keşke gerçekten kendini geliştirsen de sürekli ay bırakıyorum ay geri dönüyorum demesen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada dediğim şeylerin bir tanesini bile dikkate almadan daha bir ay olmadan fikrini değiştirmeye devam et Ayhan. Bu yüzden hayatın boyunca vasıfsız kaldın :/ Sana tek yaptığım şey tavsiye vermek olmuştu.
Bence de bir karar üzerinde duramıyor.
Yapıyorsan bir işi öyle bir şey yap ki millet ayaküstü alkışlasın.

Yada peh idare etsin oyun işte diyorsa ondansa hiç boşuna zamanını kaybedip uğraşmasın bu işlerle.

Visual917

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Bence de bir karar üzerinde duramıyor.
Yapıyorsan bir işi öyle bir şey yap ki millet ayaküstü alkışlasın.

Yada peh idare etsin oyun işte diyorsa ondansa hiç boşuna zamanını kaybedip uğraşmasın bu işlerle.
Ben de öyle düşünüyorum ama bu işlerde ilerlemesi için de tavsiyeler vermiştim ama dinleyen kim :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Ben de öyle düşünüyorum ama bu işlerde ilerlemesi için de tavsiyeler vermiştim ama dinleyen kim :D
Ne yalan söyliyim yapmak istediği oyunların isimleri bile çok fazla karışık. Kendi dilimizde bir isim koymaması da çok garip.

Bide şuanki zamanda ilk yapımlar tipi 2D oyun oynayan kaç kişi bulabilecek bilemiyorum. Millet GTA 6 bekliyor ama kardeşimiz antik çağlardan kalma oyun yapıp piyasaya girmek için uğraşıyor.

Bana çok garip geliyor açığı

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ne yalan söyliyim yapmak istediği oyunların isimleri bile çok fazla karışık. Kendi dilimizde bir isim koymaması da çok garip.

Bide şuanki zamanda ilk yapımlar tipi 2D oyun oynayan kaç kişi bulabilecek bilemiyorum. Millet GTA 6 bekliyor ama kardeşimiz antik çağlardan kalma oyun yapıp piyasaya girmek için uğraşıyor.

Bana çok garip geliyor açığı
Herkesin fikrine saygı duyarım. Ama 3D iyi ve kaliteli bir oyun için para ve fazla zaman lazım. Hemen yaparım bitiririm demekle olmuyor. Bir de ekip lazım. En lazım olan şey ise para.