Oyun Yapımınma Yeniden Başlıyorum

Bu konuyu okuyanlar

KRZMNİTK

Profesör
Yanlış hatırlamıyorsam bi projeyi yarım bırakmıştınız . Umarım bu proje başarıyla tamamlanır ve steam de satışa koyarsınız ve bana bedava kod verirsiniz. Ve bol bol money kazanırsınız

_Zaur_

Dekan
Punch club, Rim world yada Party hard kalitesinde oyunlar yapacaksan tutar.

Başkatürlü bence ilerletemezsin. Çizim kalitesi ve Oyunun anlaşabilirliği önemli.

NESDelisi

Profesör
Cezalı
Önceki oyunun neydi? hatırlayamadım şimdi.
Masao no Bouken

Yanlış hatırlamıyorsam bi projeyi yarım bırakmıştınız . Umarım bu proje başarıyla tamamlanır ve steam de satışa koyarsınız ve bana bedava kod verirsiniz. Ve bol bol money kazanırsınız
Umarım, bunu tamamlarım.

Punch club, Rim world yada Party hard kalitesinde oyunlar yapacaksan tutar.

Başkatürlü bence ilerletemezsin. Çizim kalitesi ve Oyunun anlaşabilirliği önemli.
Hedefim Dünya değil zaten.

Visual917

Öğrenci
Keşke gerçekten kendini geliştirsen de sürekli ay bırakıyorum ay geri dönüyorum demesen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada dediğim şeylerin bir tanesini bile dikkate almadan daha bir ay olmadan fikrini değiştirmeye devam et Ayhan. Bu yüzden hayatın boyunca vasıfsız kaldın :/ Sana tek yaptığım şey tavsiye vermek olmuştu.

_Zaur_

Dekan
Keşke gerçekten kendini geliştirsen de sürekli ay bırakıyorum ay geri dönüyorum demesen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada dediğim şeylerin bir tanesini bile dikkate almadan daha bir ay olmadan fikrini değiştirmeye devam et Ayhan. Bu yüzden hayatın boyunca vasıfsız kaldın :/ Sana tek yaptığım şey tavsiye vermek olmuştu.
Bence de bir karar üzerinde duramıyor.
Yapıyorsan bir işi öyle bir şey yap ki millet ayaküstü alkışlasın.

Yada peh idare etsin oyun işte diyorsa ondansa hiç boşuna zamanını kaybedip uğraşmasın bu işlerle.

Visual917

Öğrenci
Bence de bir karar üzerinde duramıyor.
Yapıyorsan bir işi öyle bir şey yap ki millet ayaküstü alkışlasın.

Yada peh idare etsin oyun işte diyorsa ondansa hiç boşuna zamanını kaybedip uğraşmasın bu işlerle.
Ben de öyle düşünüyorum ama bu işlerde ilerlemesi için de tavsiyeler vermiştim ama dinleyen kim :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar