Yardım Oyun tasarlamak-geliştirmek içi hangi laptop?

Bu konuyu okuyanlar

Medusaa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
kendi sitesinde bile daha pahalı:

kadıköyde adresi. istanbulda iseniz gidip pazarlık bile yapabilirsiniz kanımca.
çok fazla pazarlık yapacaklarını düşünmüyorum. Oraya gidene kadar yakacağım paraya internetten almayı tercih ederim. Bir sıkıntı çıkarsa umarım çok uğraştırmazlar.

denemesakın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
çok fazla pazarlık yapacaklarını düşünmüyorum. Oraya gidene kadar yakacağım paraya internetten almayı tercih ederim. Bir sıkıntı çıkarsa umarım çok uğraştırmazlar.
Ben bi markanın bi zamanlar ünlü bir model telefonunu internette atıyorum 1000 tl idi, gidip yerinde 900 tl ye almıştım. Adam demişti ki internette siteye vereceğim komisyonu sana indirim olarak sundum. :) Gerçekten de güzel bir indirim yapmıştı. Bazıları dürüst olabiliyor. şansa artık. bana yakındı zaten çoğu da kadıköyde olur bu şirketlerin ya da eminönü sirkeci de.

Medusaa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben bi markanın bi zamanlar ünlü bir model telefonunu internette atıyorum 1000 tl idi, gidip yerinde 900 tl ye almıştım. Adam demişti ki internette siteye vereceğim komisyonu sana indirim olarak sundum. :) Gerçekten de güzel bir indirim yapmıştı. Bazıları dürüst olabiliyor. şansa artık. bana yakındı zaten çoğu da kadıköyde olur bu şirketlerin ya da eminönü sirkeci de.
doğrudur ama çok üşengeç bir insanım inanın 1000 tl için yapamam bunu:( şey danışacağım bir de cihazın başka kronik sıkıntıları var mı biliyor musunuz, asus tuf cihazın. Teknik servisi ilgili midir monster gibi kötü çıkmasın.

denemesakın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İşte o konuda asus türkiye servisi var mı onu bilmek gerekiyor, eskiden asus türkiyeden çekilmişti servis olarak. günümüzde durum nedir bilmiyorum. gamersarena nın servisi de monster dan iyi değildir bence ama tecrübe de etmedim fakat servis işi biraz savsaklandığı için ülkemizde pek güvenmemek gerekir.

Medusaa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İşte o konuda asus türkiye servisi var mı onu bilmek gerekiyor, eskiden asus türkiyeden çekilmişti servis olarak. günümüzde durum nedir bilmiyorum. gamersarena nın servisi de monster dan iyi değildir bence ama tecrübe de etmedim fakat servis işi biraz savsaklandığı için ülkemizde pek güvenmemek gerekir.
Asus Servis - Asus Teknik Servis
varmış sanırsam..

denemesakın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Asus Servis - Asus Teknik Servis
varmış sanırsam..
sahte o zaten sitenin altında yazmışlar gerçek resmi servisi değiliz diye, yoksa çok büyük tazminat yerler. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Medusaa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sahte o zaten sitenin altında yazmışlar gerçek resmi servisi değiliz diye, yoksa çok büyük tazminat yerler. :)
körüm biraz kusuruma bakmayın:(

servisi yoksa gerçekten almayı düşünmüyorum hpye kayarım o zaman. Servis önemli.

denemesakın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
körüm biraz kusuruma bakmayın:(

servisi yoksa gerçekten almayı düşünmüyorum hpye kayarım o zaman. Servis önemli.
servisi var, altta linkte bıraktım ama kendi resmi asus servisi değil, sanırsam asus onaylı resmi tedarikçi servisleri var. sitesinde destek kısmından servislere bakabilirsin, link çalışmaz ise... hp alacağına hiç bilgisayar alma derim :D

Medusaa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
servisi var, altta linkte bıraktım ama kendi resmi asus servisi değil, sanırsam asus onaylı resmi tedarikçi servisleri var. sitesinde destek kısmından servislere bakabilirsin, link çalışmaz ise... hp alacağına hiç bilgisayar alma derim :D
varmış evet o da yeterli olur. Niye öyle diyorsun o işimi görmez mi:(

denemesakın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
varmış evet o da yeterli olur. Niye öyle diyorsun o işimi görmez mi:(
hp de bi yerden kesin bir şeyi kısıyorlar çünkü aynı acer de olduğu gibi... ya ekranı iyi değildir, ya kasası ya genişleme yuvaları filan fişman... kalite başka bi şeydir. asus, msi, apple, bi zamanlar sony, samsung filan kalite satarlar cihazlarının yanında. bi de hp kasa toplayan bi şirket, ne kendi ekran üretir, ne ekran kartı tasarlar ne de ssd, ram gibi üretici değildir... yani mutfaktan yetişme değildir.

Medusaa01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hp de bi yerden kesin bir şeyi kısıyorlar çünkü aynı acer de olduğu gibi... ya ekranı iyi değildir, ya kasası ya genişleme yuvaları filan fişman... kalite başka bi şeydir. asus, msi, apple, bi zamanlar sony, samsung filan kalite satarlar cihazlarının yanında.
Anladımm evet macbook almayı da düşünmüştüm ama en az 14 inçlik işimi görürmüş ve 50k. Katiyen veremem o kadar parayı